Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok!az létezhet,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok!az létezhet,hogy megváltozott a srác 2 év alatt ilyen durván?

Figyelt kérdés

Megpróbálom minél rövidebbre fogni.

Tehát,két éve ismertük meg egymást egy szakra jártunk.Az elején nagyon nehezen nyitottam felé,bár O nagyon próbálkozott.

Aztán fél év múlva összejöttünk,minden tökéletes volt,de nem igazán mondtuk ki hogy együtt vagyunk.

Aztán ahogy telt az idő elkezdett lelkileg bántani.

Ilyen-olyan megjegyzéseket tenni ,hogy nem olyan lapos a hasam mint volt,hogy nem így nézek ki,hogy nem úgy.En miatta volt,hogy nem ettem ,azóta nem is eszek rendesen ,sem pedig jóízűen,mert félek hogy megszolja az alakom.Sokszor próbált feltekennye tenni,nyilvánosan más nőket megnézni az utcán.A családjának bemutatott ugyan,de nem mint a barátnőjét.Hozzánk nem akart jönni.Aztán elköltözött másik városba,és úgy döntöttem hagyom,mert lelkileg teljesen lerombolt, és egyedül csak az volt a jó,hogy nem voltam magányos,meg eleinte meg is kedveltem amikor még csak barátok voltunk.

Szóval rá hagytam,aztán újra normális lett velem,utána újra jöttek a megjegyzések amiket csak azért viseltem el mert nem tudtam nélküle lenni,és ez tartott egy évig nagyjából.

Aztán két hónapig megint semmi.

Random találkoztunk,és együtt töltöttünk egy napot,mint ha minden más lett volna,ezért meg is húztam a határokat.

Nagyon keresett,erdeklődött,kezdett két év után megnyílni,és nem bántani,hanem végre normális lenni velem.

Őszintén megbeszéltük a problémákat mi volt a baj,és úgy tűnik mint ha más lenne.Be vállalta hogy le jön ő is, bocsánatot kért,viszont úgy érzem hogy már annyira el lett rontva az egész hogy minden hiába.

Lehetséges hogy megváltozott?


2023. okt. 30. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is elég hülye f@$z voltam, a családi dolgok a stressz a meló.

Szarul is végződött a kapcsolat....

Azóta másik melóm van, sportolok. Es teljesen más dolgokkal foglalom le magam, nem nézek annyi filmet stb.

Nem mondom, hogy megváltoztam minden esetre jót tett ez nekem.

Kellett ez a fájdalom mikor szét mentünk, hogy ilyen gyökeresen változzon az én életem.

Azóta is bánt a dolog amik történtek a kapcsolatban :(

Mondják idővel jobb lesz, de nem úgy néz ki mint egyenlőre.


Na de végül, lehet megváltozott. Minden esetre ha megint olyan lesz, beszélj vele vagy hagyd ott.

Ne mások véleménye számítson neked hanem csakis a sajátod :)

2023. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

🚩 🚩 🚩 🚩 🚩

"Egy nárcisztikus kapcsolat dinamikáját egyfajta ismétlődő körforgás jellemez.


1.IDEALIZÁLÁS

Eleinte elbűvölő viselkedés, különlegesen érzékeny a Te rezdüléseidre is. Ilyenkor ezerrel udvarol, simulékony, pont úgy viselkedik ahogy tudja, hogy neked imponál.

A hatalmas figyelem, a szívedhez szóló ajándékok fázisa meggyengíti védekező mechanizmusodat, és lehetővé teszi, hogy észrevétlenül bekebelezzen a romantikus kapcsolatba vetet hit.

A jövőhamisítás, és a szerelmi bombázás időszaka.


2.LEÉRTÉKELÉS

Az a fázis, amikor már „megszerzett” magának. Biztonságban tudhat maga mellett mint „eszköz” a saját céljainak elérésében. Ilyenkor a nárcisztikus elkezdi leértékelni partnerét, ahelyett, hogy közelebb kerülne hozzá. Rájön, hogy a partnerük valójában nem tökéletes. A csodálat elmúlik, és helyébe verbális és érzelmi bántalmazás lép.


MI JELLEMEZHETI A LEÉRTÉKELÉS SZAKASZÁT?

kritizálás

határok megsértése

kegyetlen, lealacsonyító és lekezelő megjegyzések

alig észrevehető módon, akár viccnek álcázva, vagy passzív-agresszív módon bántalmazhat

úgy érezheted olvas a gondolataidban

gázlángolás

fizikai fenyegetések is megjelenhetnek

úgy érezheted, mintha folyamatosan tojáshéjon táncolnál

akár meggyőzhet arról, Téged vagy a családod, hogy a probléma veled van


Ezt a szakaszt kegyetlen, lealacsonyító és lekezelő megjegyzések jellemzik, gyakran viccnek és szarkazmusnak álcázva. Az áldozatok összezavarodnak, kételkednek önmagukban, és romlik az önbecsülésük.


Ha már nem tudsz neki többet nyújtani eldob."

🚩 🚩 🚩 🚩 🚩

2023. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen önbizalom romboló barátom nekem is. Én azt bánom hogy nem szakítottam előbb. Szerintem ebben nem változnak az emberek, és te is csak baromi rosszul fogod érezni magad vele. Ne gyere össze vele újra, tanuld meg szeretni magad, egyél rendesen, keress hobbit, csinálj olyan programokat amik boldoggá tesznek. Marha nehéz, mert én is ezen megyek keresztül, de kezdem jobban érezni magam a bőrömben, és bánom hogy ennyi időt ilyen emberre pazaroltam
2023. okt. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező

Megkaptam a privátot.

Mint írtam fentebb a nárcisztikus kapcsolatoknak van egy dinamikája.

Az áldozatok az ismétlődő ciklusok miatt nehezen szabadulnak ki a kapcsolódásból.

Mint írod is egyszer "normális", egyszer meg megjegyzéseket tesz.

Azt hiszi az áldozat, hogy majd ő megváltoztatja a másikat, de ez nem fog sikerülni.

Nehéz kilépni, mert reménykedsz benne, hogy majd egyszer csak el kezd értékelni téged, majd normális lesz, nem viselkedik így, nem tesz bántó megjegyzéseket, nem értékel le stb.

De, ahogy látod ez ismétlődik. Mindig megbànt téged, soha nem fog változni.

Az, hogy letiltod, feloldod, letiltod, feloldod..... ezzel hozzájárulsz ahhoz, hogy bánthasson téged.

A no contact a megoldás. Nem beszélni soha többet.

Magaddal kell foglalkoznod, a te egészségeddel, boldogságoddal.

Egy toxikus szemèly nem tud neked szeretetet adni, hiába is várod.

Ha megint feloldod és elhiszed a mesét, hogy megváltozik, akkor újra megadod a lehetőséget, hogy megalázzanak.

A gyógyulásod a tét.

2023. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátom, teljesen kicsinált. Folyamatosan beszólt valamire (a magasságomra, az öltözködésemre, a súlyomra, az alakomra, hogy fizeti a mellplasztikát stb...), nézte a nőket, gunyorosan somolygott, amikor valamit mondtam, vagy csúfolódott, meg még tudnám folytatni.


Játszmázós toxic szr az ilyen, ki kell dobni, letiltani!!!, és kiirtani teljesen az életedből.

Míg visszajár - visszakönyörgi magát, esetleg zsarol - ő van nyeregben, te meg teljesen tönkremész miatta.

2023. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak kétségeim.

Bár akárhogy is, aki ilyen szinten bántalmazó volt, hogy még a mai napig is a nyomait érzed, háát.. a helyedben nem adnék neki esélyt. Nem vagyok haragtartó, de az élet nem úgy működik, hogy pár mondattal több évnyi lelki bántalmazást semmissé lehet tenni. Ráadásul ki tudja, hogy meddig fog tartani a mostani pálfordulása? Te pedig durván kapcsolatfüggő vagy.

2023. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!