Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra ennek a srácnak a figyelmét?

Figyelt kérdés

Most egy erasmus programban vagyok, tehát többen élünk együtt egy jó darabig. Van köztük egy fiú, aki a stílusa, kisugárzása miatt valahogy nagyon vonz, és nagyon szeretném hogy legyen vele valami és most itt nem valami hű de komoly dologra gondolok ha értitek. Nem kapcsolat a célom, csak nagyon vágyok rá hogy nőként nézzen rám és közeledjen hozzám.

Nem nyomul rám amúgy egyáltalán, csak kisebb olyan jeleket veszek észre nála ami talán utalhat arra hogy nem vagyok neki olyan semleges.

Nagyon rendes és segítőkész velem (mondjuk ebben még nincs is semmi olyan különleges amiből gondolni lehetne valamire), mindig ő az aki a társaságból beszélgetést kezdeményez velem és érdeklődik, látom hogy szeret velem beszélgetni mindig jót dumálunk, van hogy leül hozzám, párszor egy picit flörtöltünk is így párbeszédben, előfordul az is hogy valahogy kettesben maradunk és beszélgetünk, vagy mikor együtt vagyunk mindenki akkor hiába nem hozzá szólok ő akkor is meghallja és reagál rá, egy-egy helyzetnél elmosolyodik. Nem volt még semmi személyesebb téma vagy bármi közeledés, de én nagyon szeretném. Valahogy nem tudom elhinni azt hogy bejönnék neki, de aztán meg kitudja.

Én nem akarok rámenni, nem akarok könnyűvérűnek sem tűnni, sem kellemetlen helyzetbe kerülni. Csak valahogy el akarom érni hogy közeledjen úgy.

Ki mit tanácsol?



2023. szept. 12. 00:26
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hát, szerintem a fricc szimplán jófej/udvarias...
2023. szept. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
21. Században vagyunk. Lehet nyitni neked is. Ha akarsz valamit akkor nyiss te. Most gondolj bele, lehet, hogy a srác fejében is hasonló dolog jár. Hogy nem akar megszégyenülni, meg stb. Na mindegy, az én tanácsom, ha akarsz valamit akkor nyiss. Ne várj a csodára, mert lehet, hogy feleslegesen vársz.
2023. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mellesleg ezt csak itthagyom.


[link]

2023. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Én előző félévben voltam Erasmuson és életem legjobb kalandja alakult egy irtó vonzó sráccal szinte a semmiből, el se hittem:D túl rövid ideig (1.5 hónap) tartott sajnos.


Amúgy Erasmuson a legkönnyebb új embereket megismerni, beszélgetni. Ha keresed a társaságát, kedves vagy, mosolyogsz, néha meg-megérinted akkor szerintem ha nem tök bamba, le fog neki esni, és ha te is tetszel neki, kezdeményez/lép rá.:)

2023. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!