Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem esett ez rosszul??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esett ez rosszul??

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom, nem olyan régi viszont mindennap nálam vacsorázik...

Ma is közölte velem hogy nagyon finom lett, írjak fel egy piros pontot.

Jól esne ha néha másnapra ő hozna alapanyagot, és ne piros pontokat osztogasson.

Ki mennyi ideig tolerálná ezt?

Aztán esetleg megemlíteni vagy sem?

Vagy nem "megkínálni"?


2023. okt. 30. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd neki.
2023. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most az elején húzd meg a határokat, különben ki fog használni. Semmi sértô nincs abban, hogy pirospont helyett néha bevásárolhatna. Neked sincs ingyen.
2023. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Annál lehet ott vacsorázni aki meghívja a másikat, illetve hagyja hogy rátelepedjen. Én kirúgnám a kis pirospontot osztogató istenkomplexusos parazitát, de ha számodra mégis aranyból van a farka akkor azt javaslom ne főzz, és a biztonság kedvéért ne vacsoraidőben hívd a pásztorórára hanem jóval később, teljesítsen aztán elhúzhat.
2023. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzt költ rád?Semmit?Akkor minek főzöl neki, mint egy házicsicska?Csak akkor szabad ilyeneket csinálni, ha megfizeti az árát.A pirospontokkal mire mész?Csak neheztelsz rá.De igazából valahol te is hülye vagy, hogy ezt csinálod.
2023. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy párkapcsolatom, nem olyan régi viszont mindennap nálam vacsorázik..."


Ez miért alakult így?

Be kell fejezni a főzögetést.

Nem először, se nem másodszorra van ez, azt írod MINDENNAP.

Ebből áll a program, zabálás?

Ő meghívott valaha téged valahova, vagy tesz feléd gesztust bármifélét?

2023. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Most istenesen le fogtok oltani,de ő ezt úgy is felfoghatja,hogy te szívesen,szeretettel főzöl neki és úgy is osztod meg vele az ételt.Legalábbis én így venném az egészet,ha nekem lenne valakim.Amíg nem jelzed felé,hogy örülnél,ha legközelebb elvinne vacsorázni,addig nyilván fogalma sincs,hogy neked ez problémát jelent.Néma gyereknek anyja sem...

Persze tudom én,hogy neki is éreznie kéne a határokat,meg egyértelműen nem illik visszaélni valaki jóságával,de talán bele sem gondolt,neked ez mekkora teher.Azért,mert nem mondtad,automatikusan terített asztallal vártad.

2023. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

#6

Ha dugni tud, akkor azért ez is eljuthatna magától az agyáig, szóval nem kell felmenteni.

2023. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is amikor nála vagyok főz a párom (ő a férfi), szintén friss kapcsolat. Mondjuk nem mindennap eszem ott, illetve cserébe én is néha viszek főtt ételt (mondjuk én nem szeretek főzni, ő nagyon), vagy meghívom enni valahova.

Szerintem így fair.

2023. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kb. 3 napig tolerálnám. Azután vagy szóvátenném, vagy egyszerűen nem hívnám át egy darabig.
2023. okt. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek volt ilyen pasija.Egy idő után már leadta "rendelést", hogy mit kell neki főzni, meg fitymálta, hogy miért ezt főzött, miért nem inkább valami mást.
2023. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!