Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most jogosan esett ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jogosan esett ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

A párom akárhányszor kérem meg, hogy nyomkodja meg a hátam mindig 2-3 perc után leráz, hogy "elfáradt a keze".

A hétvégén viszont volt egy baráti összejövetelünk, ahol eleinte az én hátam nyomkodta, majd megnyomkodta a barátnőmét is, viszont neki vagy 20 percig..

Jogosan esik ez rosszul vagy egy kicsit túlkapom?


2021. jún. 14. 07:12
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
29%
Baràtnőd szexi? Milyen rendszerességgel dugnak? 🤔😉
2021. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te most masszázsra gondolsz? Vagy mi ez a hátnyomkodás?

Amennyiben nem ezzel foglalkozik a barátod (munka gyanánt), elég érdekes, hogy neked 2-3 perc jutott, egy másik nőnek pedig 20.

2021. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem csal meg a párom.


Igen, masszázsra gondoltam. Megemlítettem neki, azt mondta, hogy "majd masszíroz tovább csak akkor helyezkedjek el úgy"

Elég gyér kifogásnak tartom ezt is..

2021. jún. 14. 07:25
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen más egyetlen alkalommal maszírozni vkit mint az mikor gyakorta erre kérnek.

Egy alkalommal meg belead az ember v.ennyit de tobbszori alkalommal màt utálja.

2021. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
*valamennyit
2021. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mit értesz jogos alatt? Bármihez jogod van egy kapcsolatban, miért ne lenne? Ha rosszul esik valami, akkor rosszul esik, meg kell beszélni és megoldást találni rá. Leírásodból úgy tűnik, a barátod jobban élvezi a barátnőd masszírozását, valószínűleg jobban vonzódik hozzá.
2021. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor is elmondható ez ha csak egyszeri alkalom volt? Amúgy is ritkán találkozunk úgy, hogy mindenki ott van. Általában csak én meg a barátnőm szoktunk összefutni.
2021. jún. 14. 08:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Régóta vagytok együtt? Valószínűleg simogatta az egóját, hogy egy másik lányt taperolhat 20 percen keresztül, ráadásul csak egy ártatlan masszázs, miért szólna érte bárki. Ettől még nem fog megcsalni, bár nekem is rosszul esne, ha az én kérésem nem lenne olyan fontos, mint a barátnőmé.
2021. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz.
2021. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
20 percig nyomkodta egy másik csaj hátát egy összejövetelen? :D Azért ez nem kicsit gáz.
2021. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!