Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció után 6 nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után 6 nappal teherbe lehet esni? És ha igen azt lehete érezni már a fogantatás utánni napokban, úgy mintha kéne újra menstruáljál? És muszáj megvárni a következő havit 10 napra rá nem lehet tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem feltétlen.

Nem muszáj, de lehet, h nem lesz megfelelő az eredmény, azért én nem várnék kövi menstruációig, inkább elmennék a nőgyógyhoz felíratni 72órásat.

2010. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szeretném ha pozitiv lenne:)
2010. okt. 19. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejthetnétek már ezt a "menstruáció után x nappal" dolgot. Már nem először olvasom itt.

Nő vagy, tanuld meg, hogyan is számolják a ciklust.

Menzesz ELSŐ napjától szoktuk, mivel egy vadidegennek halvány lila fogalma sincsen arról, hogy te hány napig menstruálsz. Ha csak 3 napos a menzeszed, akkor a menzesz utáni 6. nap még csak a ciklus 9. napja, de ha 6 napig menstruálsz, akkor a 12. Azért nem mindegy.

Másrészt ilyen kérdéseknél azt sem árt tisztázni, hogy hány napos is a ciklusod. Ha 35, akkor vszínűleg a peteérésed is később van.


Egyébként MINDIG van esély a terhességre, csak vmikor több, vmikor kevesebb.


A kérdéses aktus után 14 nappal csinálj tesztet, reggeli első vizeletből.


Tudom, most ez kicsit kioktató hangnemnek tűnik, de egyáltalán nem így gondolom ám:) Szóval nem akartalak ezzel a kommenttel megbántani vagy ilyesmi:)

2010. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdésemre a választ:) és nem vettem rossz néven.

Általába 5-6 napig menstruálok és a ciklusom 23-25nap változó

2010. okt. 19. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg van már a kisbaba? :)
2012. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!