Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent/jelent-e bármit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent/jelent-e bármit is a lenti helyzet?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal. Mindketten 20 éveinkben járunk.

Interaktív volt végig a beszélgetés, nem csak az egyikünk beszélt. Viszont végig arra figyeltem fel, hogy a szemkontaktust nem tartotta, csak rövid ideig és ez egyre gyakoribb lett ahogy többet beszéltünk. Kicsit furcsa volt számomra. Amikor megtörte, mindig maga mellé a földre nézett, tehát nem hiszem hogy "barátnőt keresett volna".


Túl gondolom vagy talán szimpatikus lehetek neki? Talán csak ennyire félénk?


Az egyetlen ok, hogy nem őt kérdeztem meg ott, hogy először találkoztunk, baráti társasággal és kb. ezt a fél órát beszélgettük összesen. Elvileg még fogunk találkozni pár hét múlva ugyan ezzel a társasággal.


2023. nov. 1. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Az ilyen csaj beteg, nekem az exem volt ilyen nem bírta tartani a szemkontaktust úgy lökte a rizsát mikor csak ketten voltunk, hogy hátat fordított nekem és csak beszélt, amikor megkértem, hogy nézzen a szemembe nem bírt 2-3 percnél tovább.


Aztán kiderült hogy ez csak a jéghegy csúcsa.

2023. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Hasonló kérdéshez ezt írtam:


"Gyakori, hogy az emberek nem néznek egymás szemébe az egész beszélgetés időtartama alatt, hanem néha elnéz a másik irányba, aztán vissza rád.


Mert zavarbaejtő tud lenni, ha az egész beszélgetés alatt fenn tartják a szemkontaktust, az csak olyankor van, ha bizalmas már a hangnem."

2023. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1

Azt hol olvastad a kérdésben, hogy a kérdezőnek is hátat fordítottak?

Attól még, hogy veled így csinált az exed, ami valljuk be elég tiszteletlen viselkedés, nem jelenti azt, hogy a kérdezővel is ez történt.

Meg a cimkézésről ne is beszéljünk, "beteg". Ne haragudj, ez nem helyénvaló.

A saját rossz érzésed vetítetted ki.

2023. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Természetesen várok még, ha valaki tapasztalt még ilyet.

#2 Ezt megértem, az eleje nem is volt furcsa, én is elnéztem néha, főleg ha a közelben mozgás volt, de a vége felé már több időt nézett el, mint rám. Néha elmondta a mondatot a padlónak és csak a válaszra nézett rám…

2023. nov. 1. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Autista vagyok, utálom a szemkontaktust, főleg idegenekkel. Megtanultam persze, hogy muszáj, de mindig ketyeg a fejemben az óra, hogy na hány másodpercig szemezzek még. Olyanokkal már jobban megy, akiket jobban ismerek. Csak mivel ezt nem kötöm mindenki orrára, illetve mivel elég jól megtanultam tettetni a normálist, fura lehet egy ilyen apróság.
2023. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!