Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éve házasok vagyunk...

Több éve házasok vagyunk férjemmel, aki török, és van egy 10 éves fiunk. Idáig nem volt gond, most az a helyzet, hogy nem engedi, hogy bármit csináljak a fiunkkal. Szerinte jobb, ha inkább ő van vele. Sőt több időt tölt vele, mint velem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 16:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
75%
Meneküljetek!
2014. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
70%
Mivel török, így a fiút maga mellé akarja édesgetni. 10 éves a gyerek, tehát már bőven felfog dolgokat, de még könnyen megvezethető, így akarja ellened fordítani. Ezek a török, arab férfiak mind ilyenek, de a hozzád hasonló nők csak ilyen esetekkor jönnek rá, hogy kár volt széttenni a lábad egy ilyennek.
2014. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg le leszek pontozva, de tőle kérdezted már, hogy miért teszi ezt?
2014. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
75%
Mi az amit nem enged , hogy tegyel a fiaddal?
2014. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem, és arra is csak azt kaptam, hogy hagyjam csak rá, ne szóljak bele, és én vele kapcsolatban ne hozzak döntéseket.
2014. ápr. 12. 17:10
 6/50 A kérdező kommentje:
4: Pl csak a férjem beszélhet vele több időt, vagy ha fiamnak valami baja van, azt ne nekem mondja el, hanem neki. Szóval gyakorlatilag abban is korlátozott, hogy mennyit szólhatok hozzá. Vagy ha el akar menni valahova, akkor én nem mondhatom meg, hogy mehete-e vagy sem, stb.
2014. ápr. 12. 17:13
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
Nem az volt a kérdése megérdemli e a sorsát.Magyar pasiba is van nem normális.pattanj le a fiaddal mert úgy jársz mint a Mehmed Karcsi anyja.lefog lépni a fiaddal többet nem látod.Mondjuk én már rég kikapartam volna a szemét ha nekem behatárolja mikor mennyit törödhetek a gyerekemmel.
2014. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
51%

Nem za a gond, hogy más az állampolgárságotok, hanem hogy más a vallásotok, ezáltal az értékrendetek is.


Én magyar vagyok. Már évek óta muszlim voltam, amikor hozzámentem a török férjemhez, és soha semmi összezörrenésünk nem volt soha. Nála jobb férjet kívánni sem tudnék magamnak.

2014. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%

Általában ez egyenes következménye, ha két, egymástól merőben eltérő kultúrából házasodnak.


A törököknél, a mohamedánoknál általában a nő s férfi alá van rendelve, nem egyenrangú.

A férfi irányít, ő dönt mindenről egyedül, egyszemélyben.


Nyilván lehet valami kultikus oka, hogy 10 éves kortól a fiú gyereket kizárólag az apja irányítja, neveli.


Sajnos nem sok jóra számíthatsz.


Náluk évezredek óta EZ a szokás.

2014. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 Jégtánc ***** válasza:
71%
Hol éltek?
2014. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!