Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem így magam, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így magam, mióta az exem szakított velem?

Figyelt kérdés

A kapcsolat alatt is megbántott, és csúnya volt a szakításunk is.

De hogy azóta még jobban azt érzem, hogy utálom magam, meg én magam is jobban utálom az embereket. Folyton elégedetlen vagyok magammal, bár nincs is mire elégedettnek érezni magam.

Még pluszban amiatt is szarabbul érzem, hogy hamarabb talált valakit, nekem azóta sincs senkim, de az exem már ezt a nőt biztos soha az életben nem fogja ott hagyni, mert már pár hónap után közbejött egy gyerek, és már össze is házasodtak, tehát sikert ért el.

Míg én azóta is egyedül vagyok, és a kutyának se kellek, és állandóan az az érzés van bennem, hogy legszívesebben ki se mozdulnék a házból .


2023. nov. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést, sajnos:(
2023. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sikeresen megtépázta az önbecsülésedet.


Te nem az vagy, akinek, amilyennek ő látott téged.


Húzd ki magad.


Térj vissza azokhoz a tevékenységekhez, melyek által te vagy te.

Melyek jó érzéssel töltenek el.


Tükör terápia:

“Mindig is értékes ember voltam. Most is az vagyok.

Lássuk, mik az értékes tulajdonságaim: külső (felsorolod), belső (felsorolod).


Kiket szeretek a családomból, a baráti körömből. Kik azok, akik feltétel nélkül elfogadják a jó mellett a különcségeimet is.


Az exem vakvágány volt, semmi közöm az ő beteg világához.

Egészséges vagyok!

Irány az ÉLET!👍

2023. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a félreismerés.


Magunkban is csalódunk, hogy lehettünk ennyire vakok és hülyék...


De a legtöbb helyen így van...

2023. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért gyűlölöm a kapcsolatokat és ismerkedést. Mindig erősen megtépi az eleve alacsony önbecsülésem.
2023. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ez már egyszer? Amúgy sajnos elég tipikus eset.
2023. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!