Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év után szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után szakítottunk. Magányosnak érzem magam. Teendő?

Figyelt kérdés
ráadásul új városba is költöztem tök egyedül (bp). tudom tudom, járjak el szórakozni,stb.. de ez egyedül elég cinkesnek érzem, másfelől meg nem vidítanak fel már az egyéjszakás kalandok (múltheti tapasztalat..) Nem érzem úgy, hogy itt pesten bármelyik lányban megtudnék bízni azok után amit az exem tett velem. valakinek valami tanácsa esetleg?
2012. szept. 21. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
menj könyvtárba moziba stb...
2012. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
keress valakit
2012. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hidd el, próbáltam :) 3 hete vagyok itt , azalatt szinte mást sem csináltam. egyéjszakás nem vidít fel. megbízni ezek után meg nehezen tudok másban. 5 év nem csajoztam, de nekem nagyon úgy tűnik hogy kihalófélben vannak a rendes lányok
2012. szept. 21. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 4 év után maradtam most tök egyedül. Én ha nem épp ülök és sajnálom magam, akkor olvasok, tanulok, tv-t nézek, cigizek.. Ezek közül az olvasással, meg a tanulással egész szépen megy az idő és még haszna is van.. Én pl most megtanulok még egy nyelvet úgy döntöttem.. Az éjszakákkal nem tudok mit csinálni.. Ilyenkor minél hosszabb ideig netezek, stb, amíg elég fáradt leszek ahhoz, hogy eltudjak aludni anélkül, hogy túl sokat gondolkodnék és befordulnék... Ezt így elolvasva marha szánalmasnak tűnik, de kezdek belejönni.. A héten már volt olyan nap, hogy egész nap csak kb kétszer borultam ki rajta, hogy mennyire egyedül vagyok.. Aztán rájöttem, hogy annyira már nem is vágyom emberekre.. Ömm.. Most, hogy kipanaszkodtam magam, remélem azért sikerült valami ötletet adnom, meg remélem te képes vagy ezt a helyzetet jobban kezelni, mint én.. Én úgy érzem tényleg az a lényeg, hogy az ember az agyát foglalja le, hogy ne azon rágódjon, milyen rossz egyedül.. 23/L
2012. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmesz kondizni igy levezeted a feszkot.
2012. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

@21:58


köszi a választ és megértelek teljesen :) a nappalok nálam is még egész elfogadhatóak, tanulással, netezéssel lefoglalom magam, a probléma nálam este/éjjel kezdődik. ezért is gondolkozok azon, hogy éjszakai műszakos melót vállaljak, legalább elvonná a figyelmem..


@22:01


én is gondoltam már kondira, egy a gond vele : most költöztem fel, nem állok olyan fényesen anyagilag hogy 7-8 ezret kitudjak csak úgy adni :)

2012. szept. 21. 22:29
 7/9 Hanariko ***** válasza:

"Nem érzem úgy, hogy itt pesten bármelyik lányban megtudnék bízni azok után amit az exem tett velem"


vidéki lány is átverhet (vagy nem tudom mit csinált az exed) ugyan úgy... szerencsére ez még nem fertőző, szóval itt bp-n is találhatsz másik lányt.

2012. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hanariko ***** válasza:

Amúgy úgy tűnik, hogy kihaló félben vannak ill. vagyunk (negedd meg, hogy magamra vegyem a rendes lány jelzőt) de ne add föl!

ÉS KÉRLEK! ne menj át abba a bunkó stílusba hogy: "minden nő egy hülye ribanc, nincs egy normális se" (egyrészt mert ez nem igaz, másrészt mert általánosítani elég primitív dolog.) Szóval idáig ne juss el légyszi. :D

2012. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Először add ki! Mondd el egy embernek, száznak, ezernek, de ügyelj, hogy egy idő után szánalmas lehetsz, ha ismeretlen ember sokadszor hallja! Ne hagyd, hogy emiatt elússzon egy jó lehetőség!

Ez olyan helyzet, amikor a lábaidat reggel Neked kell leraknod a földre és felülnöd, akkor is, ha felállni már valaki segít ;)

2012. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!