Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél előfordulnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél előfordulnak olyan időszakok, hogy nem kívanják, egyenesen rosszul vannak az intim együttlétektől?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy hormonálisan undorodnak a szextől.

2023. nov. 3. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Vannak ilyenek időszakok
Nincs ilyen hormonális időszak
34 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Van. De akkor is beszélgetés, randi, összebújás meghozza a kedvem.
2023. nov. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Menstruacios gorcs a memsesz elott. Van amikor szedules hanyinger hanyas hasmessel is parosul.
2023. nov. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is kizárólag a 2-es válasza szerint. Igazából még akkor is kívánom a párom, de fizikailag nem lennék rá képes. :/
2023. nov. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hormonálisan is vagy pszichésen pl. ha nagy stresszben vagyok vagy olyan történik, hogy meghal egy családtag, valaki komolyan lebetegszik, tehát valami nagyon elszomorít, nekem akkor nem az az első, hogy boldogan ágyba bújok a párommal, hanem előbb fel kell dolgoznom a veszteséget.

Hormonálisan még a szoptatás időszakában van, hogy nem kívánja a nő - de szerintem ez kicsit keveredik azzal, amit fentebb írtam, mert azért a gyerek érkezése egy új élethelyzet, stressz forrása is lehet és amellett, hogy az ember legtöbbször örül, hogy megszületett, mégis együtt jár egy csomó veszteséggel, ha úgy nézzük, mert a korábbi életünket már nem tudjuk pont ugyanúgy tovább élni és ez hiányozhat.

2023. nov. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Persze, átlagosan havi többször. Hormonok, stressz, de még egy fáradtság is okozza. Nem vagyunk gépek, természetes.
2023. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát a csajom egy idő után már permanensen ebben volt.
nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik fogamzásgátló tabletta csökkenti a női libidót. Ha ehhez hozzá adódik még egy kis gond...
nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Változó életkor
nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Fogamzasgatlo ezt csinalja..sok kapcsolat ment tobkre mert megzavarta a no hormonhaztartasat.
nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

9. Én ezért nem szedtem soha egy szemet sem.


3-as voltam

nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!