Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a megnyilvanulasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a megnyilvanulasok ,viselkedes amiben egyertelmuen megmutatkozik ,hogy egy no feltekeny vagy irigy egy masik nore??????

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 09:54
1 2 3 4
 1/32 Noren1989 ***** válasza:
47%
Btw, àtnézi a beszélgetéseid gyk-n 🤔
2023. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Engem speciel utánoznak lequrváznak más nők meg belém állnak ha kell ha nem. Pl ebből.
2023. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2 koszi !!!
2023. nov. 3. 10:10
 4/32 anonim ***** válasza:
39%

Amikor valaki rendszeresen írt ki kérdést arról, hogy az exbarátja hogy mert "tőle csúnyább" nővel összejönni :D Egy időben mindennapos volt ennek a kérdezőnek az ámokfutása.


Kis adalék, mert érezhetően kihagytál pár órát második osztályban, nyelvtanból. Nem kell szóközt ütni az írásjelek elé, sőt ez hiba. Egy hivatalos levelet nem fognak komolyan venni, ha így írod meg.

2023. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

meg minden pasinak nőnek rosszhírem terjesztik lehordanak, kipletykálnak hazudnak a hátam mögött. De azért lemásolnak belőlem amiket csak tudnak.

Képtelenek csak saját magukkal foglalkozni ha nekem fel se tűnne az sem hogy léteznek, tesznek róla hogy vegyem észre, mert belém állnak.

2023. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

4. Te beteg vagy 😂😂😂😂🤌

5.ugyan ezt megjartam en is !

2023. nov. 3. 10:19
 7/32 anonim ***** válasza:
29%

Én nem írtam ki, ilyen kérdést, de nekem is rosszulesett, ha nálam csúnyább nő volt az aki miatt elhagytak. Ezen az ember azért magában röhög is kicsit, mert érzi, hogy mennyire ironikus és abszurd.

De van az a régi vicc, hogy a feleség a balhé végén mondja a férjnek, hogy a te szeretőd legalább szebb mint a főnöködé.

2023. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Miért is beteg a 4-es? A helyesírásod gáz, ez tény. Nem kell megsértődni ezen.



A kérdésre válaszolva, a másik folytonos degradálása, fúrása egy biztos jele a féltékenységnek.

2023. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

5-6

És ti hogy reagáltatok?

2023. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

8- latom annyira buta vagy ,hogy eszre se vetted miket irkalsz ide.mellesleg eleg eros frusztraciot erzek az irasodbol es az iras kepedbol .

Nem utolso sorban a gyk es egy hivatalos level irasa kozott van egy minimalis kulombseg ...ne eroltesd ,mert nem megy !nyugodj le ! :) vagy igyal egy felest es ne itt ,mas emberen vezesd le a feszkot ;) koszi ,szep napot neked !

2023. nov. 3. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!