Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, néha nem érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, néha nem érzitek kényelmetlennek a monogámiát egy régóta tartó kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha a párotok engedné hogy egyszer lefeküdjetek egy másik férfival élnétek a lehetőséggel?
2023. nov. 3. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
A párom dobnám ki azonnal amint olyasmit kiejtene a pofáján.
2023. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kitana. ***** válasza:
87%
Akkor érzem annak, ha már nem vonz a párom és/vagy lapos, unalmas a kapcsolat. Egyikre sem megoldás a másokkal szex.
2023. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nekem ő tökéletesen megfelel.
2023. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert nagyon jó a szexuális életünk, nincs hiányérzetem. Nem tetszene, ha át tudna másnak engedni.
2023. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Én eltudom képzelni, hogy pl egy 10 éves kapcsolat után nyitott kapcsolatba legyünk, ha amúgy jól megvagyunk. Ha nem, akkor amúgy is kuka.
2023. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem. De a szakításon igencsak elgondolkoznék!
2023. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

#1!

Van ám szerelem részedről.

Miért kell dobalozni egy mondatert? Ja, te tökéletes vagy ugye? Soha semmi rosszat nem tettél a kapcsolatotok alatti időben! Mi van ha a párod dobna a pofád miatt? Alpári egy nő lehetsz....

2023. nov. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem, a szex azzal jo akit szeret az ember, nem ertheted mert teged meg a prostik is elhajtanak
2023. nov. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de benne lennék swingerben vagy ilyesmiben. Ettől függetlenül kielégítő vele is a szex, de nem mondom ha nem élnék vele így lassan 10 év után hogy mással is legyek egyszer ha már ő dobná fel.
2023. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


Az ő részéről aztán van szerelem és tisztelet ha nyugodtan hagyná hogy másokkal legyek együtt. Monogám típus vagyok. Ha ő mégse az akkor keressen hozzá partnereket. De nem tenné, inkább maradna a kényelemben amit én biztosítok számára és a vágyait is természetesen kiélné. Bocsánat, hogy nélkülem folytatná.

Legyek alpári nyugodtan, de akkor se egyeznék bele, hogy nyitott kapcsolatban legyünk még egyszer se. Miért is bánt ez téged? Ovis vagy? :D

2023. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!