Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél egy ilyen érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél egy ilyen érdekes helyzetben? -normális válaszokat! -

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és tetszik egy fiú.

Évfolyamtársam a suliban, eleinte mindig nézett a buszmegállóban, aztán a suliban, majd kiderült, hogy van egy közös ismerősünk. A közös ismerősünk ( aki szintén fiú), osztálytársam és nagyon jó barátja a srácnak. Ezért elkezdtem barátkozni az osztálytársammal, mert elég sokat lógott vele a haverja így egy kicsit megismertem, azt aki tetszik nekem. Ám, időközben a két fiú összeveszett és az osztálytársamnak olyan megnyilvánulásai vannak, mintha belém zúgott volna. Tényleg, nagyon tapad rám és nem tudja, hogy nekem a haverja tetszik. Az osztálytársam a nyomulásból azt vette le, hogy nekem bejön, ezért ezt megmondta a haverjának. Így, hogy összevesztek, már alig beszélünk (mármint azzal, aki tetszik)

Az osztálytársam nem nagyon érdekel, de a barátja igen. Állítolag nagy csajozógép és tapadnak rá a csajok, így talán nekem, mint egy csúnyácska lány...esélytelen. De valahogy mégis figyel és néz és még reménykedek, de ezek után...mit tegyek?


2010. okt. 19. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mutass képet, hogy tényleg csúnya vagy-e !!
2010. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát figyelj..ha teccik valamilyen módon add a tudtára, de vigyázz ne légy túl...indiszkrét :D Ha meg nem aztörténik amit te szeretnél..akkor hagyd a francba..vanmég elég pasi...Jah és hogy csúnyácska vagy-e vagy nem azt hagyd hogy mi fiúk döntsük el :D
2010. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnálom, de képet nem linkelek :)
2010. okt. 19. 19:01
 4/4 anonim válasza:
mi lett azóta ?
2012. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!