Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, smárolnátok a LEGELSŐ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, smárolnátok a LEGELSŐ bulitokon egy olyan sráccal, akit a buli előtt NEM ismertetek? Megengednétek neki hogy lesmároljon? Mi a normális dolog ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 14:40
 1/9 napietus ***** válasza:
42%

ha huszonéves lennél, azt mondanám, hogy ha nem akarok vele járni akkor igen. de ha ez az első bulid, akkor nyilván nagyon fiatal vagy, szóval így NEM.


29/n

2011. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

egyértelműen NEM


(első: tehát szerinted normális, hogy nem akarsz járni az illetővel, de smárolsz vele???)

2011. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amit írtam a kérdésben az nem rám vonatkozik, hanem egyik barátnőmre, és neki ez volt az első bulija, és smárolt egy sráccal, és kíváncsi lennék mások véleményére. mert szerintem ez nem normális dolog. 15/L
2011. okt. 15. 14:49
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, és ez nem csak az első bulija, hanem az első csókja is volt!
2011. okt. 15. 14:51
 5/9 napietus ***** válasza:

na erre írtam, hogy ilyen korban nem normális.


második: nem tudom, hogy fért volna az időmbe, ha mindenkivel jártam volna, akivel csókolóztam :D

2011. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Én egy házibuliban smároltam egy pasival aki 23 volt én 15.Egy jó darabig nem engedtem de a fejembe szállt az alkohol és mivel bejött így hagytam neki.Csak a korkülönbséget ellenezte anyám így nem jártunk utána(pedig megszerettük egymást)
2011. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én 16 évesen mentem bulizni először, és egy 26 éves olasz pasival csókoloztunk.:))Olyan cuki volt.:)
2011. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Én pedig aggódtam a 3 év korkülönbség miatt...

Mennyi kis tiniribi lett újonnan.

2011. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IQNuQ válasza:
Utolsó, tudom hogy már régi kérdés, de attól hogy valaki hány évesen hány éves emberrel van, még nem tiniribi.. 15 voltam amikor összejöttem párommal, ő 23.. és azóta együtt vagyunk, én 18 ő 25.. most költöztünk össze, és szerintem egy igencsak érett, felnőtt kapcsolatunk van.. 3 év alatt kb háromszor ha összevesztünk, ha probléma volt, akkor nem b*zdmegazanyád, hanem gyere, üljünk le megbeszélni.. pedig 7,5 év van köztünk.. nem HÁROM.. de érdekes módon mégsem érzem magam tiniribinek, csak a korkülönbség miatt.. (nyilván az más ha csak smárol, meg bulika, meg izéhozé, de te általánosítottál elég keményen..)
2016. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!