Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik típust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik típust választanátok inkább párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megismerkedtek egy fickóval. A Fickóval, merthogy tökéletes testű, borzasztó szexi, vonzó mosoly, egzisztenciálisan is rendben van, esetleg iszonyatosan elsöprő az ágyban. Viszont valami hiányzik, nincs elég közös téma, érzelmileg is mintha kicsit sekélyes lenne, nincs meg az a szellemi vibe, a humor terén sincs meg az összhang. Aztán pár napra rá megismertek egy másik srácot, akivel már az első randin előjönnek a közös témák, a közös érdeklődés, hatalmas röhögések, azonnali közös rezgés, kiderül hogy az érzelmi intelligenciája az egekben, elképesztően romantikus és érző lény...de... a fizikuma mondjuk nem az igazi, alapvetően ANNYIRA nem vonzó, nem egy tipikus fuckboy, nincs jogsija és panelban él 40 évesen. Viszont ezeket leszámítva szinte minden klappol. Ki lenne a nyertes?

#társkeresés #csórófiúk #gazdagpasik
2023. nov. 4. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

1 🥰

2. Jó lenne barátnak.

2023. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Bocs,40-es pasi vagyok,de azért irok.

Amit magadban hiányolsz,azon legalábbis részben lehet segíteni.

Vonzó test?Irány sportolni.

Nincs jogsi?Le kell rakni.

Zavar,hogy panelben élsz?Költözz el.Nincs rá pénzed?

Vállalj másodállást,menj egyetemre,tanulj eladható szakmát stb.

Vagy egyszerűbb folytatni a a picsogást?

Van akinek ezek adottak,van akinek meg kell küzdeni értük.Neked az IQ-t, EQ-t stb.dobta az élet.A többi rajtad múlik.

Jó indulatból írom ezeket.

2023. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Én találkoztam olyan 1essel, akiben minden megvolt. Többen vannak, mint gondolnád. 😊
2023. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
A dugásra mennek!
2023. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Egyébként meg, van egy dolog, amit nem tudnak megadni az 1. Pasiknak így nem is jönnek össze velük ill. elég hamar pattintják a nőket
2023. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem minden csaj megy a dugásra. Nekem volt olyan tapasztaltom hogy a dugás csak a 2. volt és nem nedvesedett a pasira de azért mert anyagilag megérte neki ki dobott engem. Minden nő más és más zsákba macska lol
2023. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1-es, oké. Nem tudom, nálam egy párkapcsolatban a barátnőm az a legjobb barátom is. Tudom, furán vagyok bekötve.
2023. nov. 4. 23:06
 8/19 anonim ***** válasza:
2 között.
2023. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

"nálam egy párkapcsolatban a barátnőm az a legjobb barátom is"


Nálam is. Legjobb barátom, és eszméletlenül vonzódom hozzá. Ez a kettő fenti egybegyúrva.

2023. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kitana. ***** válasza:
100%
Egyikkel sem kezdenék semmibe, a második max lehetne haver, ha ő nem akar nyomulni, de nyilván így az sem lenne, ha neki mások a szándékai. Az elsővel meg szexelni sem akarnék, szexkapcsolatban is szeretek jókat beszélgetni, nevetni közösen.
2023. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!