Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik lányt választanátok?

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1.

Mosolygós, szép arcú. Van rajta egy kis plusz. Van sok hobbija, szeret kimozdulni, viszont ha távol vagytok és nem tudtok találkozni, ritkán ír vissza. Olyan lány, akit szívesen bemutatnál a szüleidnek. Már van több diplomája és jelenleg is tervezi a sokadikat, mellette persze dolgozik. A szex nagyon jó vele, jó értelemben gátlástalan, benne van sok extrémebb dologban, viszont heti 1nél többször nem kívánja. A legtöbb barátja fiú és nagyon sokat lóg velük, de azt mondja mind csak a barátja, semmi több.


2.

Szintén szép arcú, kicsit több plusz van rajta. Nagyon szeret téged, nem is tudna nélküled élni és visszaír akár munka közben is. Nagyon depressziós aki vagdossa magát, szereti a fojtogatós szexet és egyebeket. Pszichológushoz is jár. Nem biztos, hogy szívesen bemutatnád a szüleidnek a kezén lévő hegek és hasonló beteg dolgok miatt, de te szereted. Nagyon gátlásos szex közben és pia nélkül nem is képes rá, mert túlizgulja. Ő is dolgozik, mellette nem tanul. Barátai nincsenek. Az egyetlen ember aki érdekli, az te vagy.



2023. jún. 28. 01:36
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
56 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Egyiket se, én olyasvalakit keresek, aki különbözik az átlagtól, és szeret furcsa lenni, ahogy én is. Az alkohol visszataszító viszont. A másik választásnál, a pszichológusos téma nem volna probléma, mert úgyszintén én is segítenék, de alkohol, az alkohol, akárhogy is nézzük, a tollba és a tintába való, nem pedig a májunkra, hogy aztán szép lassan ártsunk az egészségnek.
2023. jún. 28. 02:25
 2/37 anonim válasza:
Mindet. Eleg ha ok valasztanak
2023. jún. 28. 05:19
 3/37 anonim válasza:

Szexre az elsőt, kapcsolatra egyiket sem.

A második akkor lenne jó, ha nem piálna, nem vagdosná magát.

2023. jún. 28. 05:28
 4/37 anonim válasza:
Egyiket se.
2023. jún. 28. 05:50
 5/37 anonim válasza:

Ugh, nope.


Plusz, a masodiknál: "Az egyetlen ember aki érdekli, az te vagy."


Ennek pozitívnak kéne lenni? Kb 1 hónapig bírnám hogy rámakaszkodik és élete értelmének kell lennem.

2023. jún. 28. 07:25
 6/37 anonim válasza:
A második valami yandere csaj?
2023. jún. 28. 07:29
 7/37 anonim válasza:
Nekem egyik se kellene igazán. Az elsőnek adnék egy esélyt, de ha lebukna és csal téged azonnal repülne ha én te lennék
2023. jún. 28. 07:31
 8/37 anonim válasza:
Inkább egyedül maradnék. Az első jó volt addig, hogy csak heti egyszer akar szexelni.
2023. jún. 28. 09:04
 9/37 anonim válasza:
Azt, amelyiket szeretem. Ha egyik iránt sincsenek mélyebb érzéseim, akkor egyiket sem.
2023. jún. 28. 09:33
 10/37 anonim válasza:

Ez miért kérdés? :D Kettő közül egyiket sem, de ha nagyon kell választani, akkor 1. A 2. esetében csak valami miatt vonzódsz a beteges jelleméhez, de sosem lennél vele boldog.

Bár ez az 1. esetében sincs kizárva, mert a sok fiú "barát", és az, hogy nem szól hozzád, amikor nem vagytok együtt, előbb-utóbb valamelyik fél részéről megcsalást eredményez(het).

2023. jún. 28. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!