Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel tetszik egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel tetszik egy nő, sőt akarod őt, aztán megtudod, hogy van gyereke. Ez mit vált ki belőled?

Figyelt kérdés

1. Semmi hatása nincs, ugyanúgy megveszel érte.

2. Totál elmegy tőle a kedved.

3. Tetszik még a nő, de inkább lemondasz róla, biztos apja is van a gyereknek, ehhez semmi kedved.

4. Nem zavar, sőt még örülsz is neki.


Vagy egyéb saját válasz..


2023. nov. 7. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért örülne ennek valaki? A kérdésből következtetve, egy férfi?
2023. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1, mit tudom én. Mert neki nem lehet saját pl.

Csak próbáltam sokféle lehetőséget felvázolni.

2023. nov. 7. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem szavazásra bocsátottad, hogy csak választani kelljen és ne kelljen írni?
2023. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy csak tetszik, vagy belé is vagyok zúgva.

Ha csak tetszik, akkor valószínűleg a 3-as opció, ha viszont szerelmes vagyok belé,akkor az 1-es, vagyis ettől függetlenül ugyanúgy megvesznék érte és ha szeretném, akkor valszeg a gyerekét is megszeretném idővel.

2023. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2.
2023. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Meddo vagyok

Igy olyan not kerestem aki fiatalon lett gyereke, es nem feltetlen akar tobbet. Imadom a gyerekeket amugy.

Most 12 eve vagyunk egyutt es nem all szandekomban ezen valtoztatni.

2023. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Kipróbáljuk egymást az ágyban és ennyi.


Másét nem nevelem - de korrektül közlöm vele, nem az, hogy csak megdgm és utána lepattintom.

2023. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes nővel biztos nem. Mindig a gyereket tartaná szem előtt nem pedig a kapcsolatunkat. Ezeket hallom vissza gyerekes nőktől. Úgyhogy a válaszom nem.
2023. nov. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!