Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudnak engem hosszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudnak engem hosszu tavon szeretni? (lent)

Figyelt kérdés
Minden fiu nagyon gyorsan szerelmes lesz belem. Tudom, hogy miert, mert nem feszengek, jo a humorom, gyorsan kiismerem a masikat es jol iranyitom a beszelgeteseket. Nagyon noies vagyok, szenvedelyes, tehat tenyleg mondhatni, hogy leveszem oket a labukrol. Aztan engedek a dolognak, minden jol megy kb. egy honapig. Utana vege. Mert kiszeretett. En nem ertem miert, amikor osszejovunk akkor sem leszek sarkany, csak azert en se stand upolok 24/24. Kicsit visszaveszek es ahogy egy parkapcsolatban szokas, bujos leszek, torodo, ahogy kell. Egy honap alatt azert nem savanyodok be (egyebkent se jellemzo)csak jonnek a szokasos hetkoznapok. Akkor mi baj van velem? Osszetevesztik a baratsagot a szerelemmel? Valaki segitsen, mert tenyleg nem ertem mi bajom lehet es igy meg csak valtoztatni sem tudok.
2010. okt. 19. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
valószínűleg ahogy írtad, összekverik a barátságot. Ilyen vlem is volt, a srác állította hogy imád és aztán rájött elég hamar hogy kapcsoaltban nem azt nyújtom neki amit elvár. azóta fejlesztettem a dolgot és kialakítottam magamban a nőt, aki a kapcsoaltban jön elő. persze ebbe vegyítem a barátot, így egész jó a dolog.
2010. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az írásod alapján szerintem nem vagy elég nőies BELÜL. tehát szerintem túl domináns vagy, ami kezdetben ugyan szexuálisan és emberileg izgalmas és izgató, viszont párkapcsolatban nem funkcionál úgy, ahogy kellene. nem alakul át a dolog intimitássá. az a felszínes hatás, amit teszel egy pasira a kezdetben, az kb. egy hónap után kopik el, azon túl meg ezek szerint nem tudják benned megtalálni a "barátnő"-t.
2010. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Futó kalandok arra jók, hogy kiéld magad elsősorban. Tapasztalatot szerezz arról, hogy konkrétan mi az, ami neked NEM kell!

A pasik többsége nem bújik! Ha találsz olyat, aki igen, nagy mákod van. A férjemmel imádunk bújni egymáshoz.

Próbálj öszinte lenni a legelején. Célirányosan keress párt, éppen mire van szükséged. Fogadjunk, csak összejöttél valakivel, és tartott ideig- óráig. Lehet, még fiatal vagy egy érett akár több évig tartó párkapcsolathoz. Nem a kor számít, hanem a hozzáállás, mindkét fél részéről.

Az is fontos közhely, hogyha túl hamar fekszel le vele, elveszted a renovédat, viszont ha megbeszéled vele, hogy igenis komolyan gondolod, nem átjáróház az ágyad vagy a szíved, akkor nincs határ!

25/L

2010. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, csak rossz pasikkal kezdtél, ennyi...24/F
2010. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

05:52 ez hülyeség

benned van a hiba. vegyél vissza. több időt hagyj az ismerkedésnek, ne legyél kezdeményező, próbálj meg kevésbé feltűnő lenni, mert nyilván eléred valamivel, hogy "levszed őket a lábukról"

tudod, néha jobb ha visszafogod magad, a jó humorérzékedet tartogasd későbbre. eleinte elég egy kedves mosoly.

amúgy pedig az, hogy gyorsan kiismered a másikat, az nem baj. de először ezt ne mutasd meg. légy titokzatos, és semmiképp se próbálj te irányítani...


nem muszáj megfogadnod, de egy idő után az ilyen lányokat ler.bancozzák, és nem akarok neked rosszat.

2010. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi neked is utolso, de minden vagyok csak r.banc nem. Egyszeruen csak nem tervezek elore, sosincs velem olyan, hogy meglatom es rogton megakarom szerezni, mondvan az eg is nekem kuldte, ezert is vagyok inkabb "haverkodos" amikor megismerem oket. Aztan telik az ido, a tobbit meg mar leirtam...
2010. okt. 24. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!