Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül olyan emberek akik tudnak szeretni és az sokkal fontosabb szerepet tölt be, mint a szex?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy a szex mindig nagyobb teret kap egy párkapcsolatban,mint a szerelem..

Nem azt mondom,hogy az nem kell,mert igenis kell és jó dolog,de miért az a legfontosabb??

Ha valaki nem tesz meg valamit a párjának az előbb vagy utóbb elhagyja..

akkor valójában nem is szerette?

Én ha szeretek valakit egy szexuális dolog miatt biztos,hogy nem hagynám el..

Van még olyan ember akinek a szerelem a lényeg?


2010. márc. 5. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem rendkívül fontos a szerelem, mivel már nagyon hiányzik vki (másfél éve nincs kapcsolatom) viszont most nagyon szerelmes vagyok vkibe, akinek a szex a legfontosabb. tehát belementem egy szexkapcsolatba, mert szeretem. azért ez sem túl korrekt, igaz?
2010. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nem a legjobb az biztos..
2010. márc. 5. 14:13
 3/14 anonim ***** válasza:

te nem csináltál még ilyet?

én csak azért, mert ennyire még nem szerettem senkit :(

és az összes perverziójára is vevő vagyok :(

2010. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,és ez manapság már nagyon ritka.
2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem csináltam,remélem nem is kerül rá sor..

De ne hagyd magad ennyire..Nem fog jóra vezetni..ki fog használni:(

2010. márc. 5. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem és a szex elválaszthatatlan. Az amiről Te beszélsz, h valamit nem tesz meg valaki és emiatt elhagyja a másik számomra nem igazán elképzelhető. Valószínűleg azért mert még nem kerültem ilyen helyzetbe. Nekem is volt olyan hosszabb párkapcsolatom, ahol nem mentem bele bizonyos dolgokba. De ennnyi. Még beszélgetés szintjén sem merült fel soha többé. Mivel a szex arról szól, hogy minden belefér, ami mindkét félnek örömöt okoz. De ha az egyiknek nem, akkor le van zárva. Ha innentől kezdve a másik erőlteti, akkor ott sztem a szerelemmel is baj van. Ha nem tisztelem a másik döntéseit és korlátait, akkor gáz van.
2010. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

14:15

Örülök,hogy vannak még ilyen emberek.

2010. márc. 5. 14:18
 8/14 anonim ***** válasza:
jó, h nem kerültél még ilyen helyzetbe, nagyon rossz. lelkileg egy roncs lesz az ember :(
2010. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

14:18

Tegnap is olvasgattam itt és olyan kérdéseket/válaszokat sikerült találnom,hogy pasik és csajok is egyaránt elhagyják a párjukat a szexuális dolgok miatt..Sőt az itt fórumozók bíztatták a lányt,hogy hagyja el a pasit,mert az azt hiszem nem akarta kinyalni,vagy valami ilyesmi.. Rengetegen írtak,hogy a szex a legfontosabb a kapcsolatban.

2010. márc. 5. 14:20
 10/14 A kérdező kommentje:

14:20

De légyszíves ne tedd már tönkre magadat..

2010. márc. 5. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!