Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy olyan személy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy olyan személy, akinek nagyon nem kellene. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom haverjáról van szó. Mindig is helyesnek tartottam, de különösebben nem foglalkoztatott. Viszont egy jó pár napja vele álmodtam éjszaka úgy, hogy egyáltalán nem is gondoltam rá. Azóta nem bírom kiverni a fejemből. Elég kellemetlen helyzet, mivel kb senkinek nem beszélhetek erről, illetve ugye nekem is és neki is van párja, ráadásul ő a pasim haverja. Nem szeretnék senkit megbántani, nem szeretnék tenni olyat, amit később megbánnék, pl megcsalás vagy bármi hasonló, mindig is tiszteletben tartottam, ha valakinek párja van. De most ez más, úgy érzem nem tudom túl tenni magam rajta. Elég sűrűn találkozunk is, de mióta vele álmodtam próbálom kerülni amennyire lehet, mert csak még rosszabb. Folyamatosan csak rá gondolok, azon agyalok, hogy mi lenne ha…és kezdem azt észrevenni magamon, hogy nem nagyon érdekel a barátom úgy, ahogy eddig. Nem tudom, hogy most ez csak egy ideig tartó fellángolás, vagy mi lehet, de úgy érzem, hogy ha talán a srácnak elmondanám és megölelhetném akkor könnyebb lenne és előbb-utóbb majd csak túl teszem rajta magam. Úgy érzem, hogy nem tudok megnyugodni addig, amíg valamilyen formában kicsit közelebb nem kerülök hozzá, vagy el nem mondom neki, de félek, hogy ezzel talán mindent tönkre teszek, viszont a folyamatos agyalás is ki készít már napok óta. Mit tegyek?

2023. nov. 8. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Érzelmi megcsalás itt kezdődik.


"Úgy érzem, hogy nem tudok megnyugodni addig, amíg valamilyen formában kicsit közelebb nem kerülök hozzá, vagy el nem mondom neki"


K_rvára szerelmes lehetsz a hapsidba. Ennek az ürgének se barátnője, de ha a haver hagyja, hogy rá mássz, akkor haverja sincs egyértelműen.

Meg vagy é romolva kis lyány???

2023. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, hogy nem tudok megnyugodni addig, amíg valamilyen formában kicsit közelebb nem kerülök hozzá, vagy el nem mondom neki"


Ezt írtad.

Ez neked mit jelent?


"de félek, hogy ezzel talán mindent tönkre teszek"


Akkor minek félsz, ha nem a megcsalásra gondoltál?

2023. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy közlöm vele, hogy ez van és talán tudunk róla beszélni még közel sem megcsalás.
2023. nov. 8. 22:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Szívás.
2023. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
És mi célod van ezzel, hogy közlöd?
2023. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem az, hogy közlöm vele, hogy ez van és talán tudunk róla beszélni még közel sem megcsalás."


Jól van. Közöld, de először a csávóddal. Ő vajon mit szólna hozzá? Aztán összeültök, megbeszélitek egy kis kávécska meg sütike mellett hogy mizu van, mi sem természetesebb.

2023. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"mindig is tiszteletben tartottam, ha valakinek párja van. De most ez más (...)"

" Folyamatosan csak rá gondolok, azon agyalok, hogy mi lenne ha…és kezdem azt észrevenni magamon, hogy nem nagyon érdekel a barátom úgy, ahogy eddig."

"(...) de úgy érzem, hogy ha talán a srácnak elmondanám és megölelhetném akkor könnyebb lenne és előbb-utóbb majd csak túl teszem rajta magam."

"Úgy érzem, hogy nem tudok megnyugodni addig, amíg valamilyen formában kicsit közelebb nem kerülök hozzá"

Hát ne haragudj, de ezek alapján te nem szereted igazán a barátod.. Folyton a haverjára gondolsz, a közelébe akarsz valahogy kerülni, ölelgetni akarod és konkrétan le is írtad, hogy már nem is érdekel annyira a barátod. Ez azért elég gáz.

Minek akarod elmondani a srácnak, szerinted attól mi lesz jobb, mi fog változni? Max kínosabb lesz, ölelgetni meg a közelébe férkőzni főleg nem értem miért akarnál, ezek semmit nem javítanának a szitun. Helyedben a kapcsolatomra koncentrálnék és minimalizálnám a sráccal a találkozást, amikor meg "muszáj", akkor is próbálnám tartani a tisztes távolságot, megemberelném magam és a páromra összepontosítanám a figyelmem.

2023. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt abszolút nem értem én sem mit kellene ezen megbeszélni a haverjával?? Iszonyú kínos lenne, őt is hülye helyzetbe hoznád, aztán még a végén a párod fülébe is visszajut, hogy a nője a háta mögött a haverjának "vall szerelmet".
2023. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hatalmas segítségeket, nem kell több :D
2023. nov. 8. 22:40
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Minek kérdezel akkor, ha megsértődsz a válaszokon és csak azt tartod elfogadhatónak, ha színt vallasz a havernak, a közelébe férkőzöl meg ölelgeted? Hát akkor tedd ezt, egészségedre.

Én tök normálisan írtam le a véleményem (#10) és elmondtam mit tennék és mit nem, ha neked nem tetszik az már nem az én bajom.

2023. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!