Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha rátok ír egy ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha rátok ír egy ismeretlen fiú mondjuk facebookon akkor visszaírtok neki, beszélgettek vele? Vagy ez mind attól függ hogy tetszik e az adott személy?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 14:53
 1/7 anonim válasza:
0%
Ha szingli vagy és nyitott egy új kapcsolatra, egy esélyt megérdemel...
2017. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mivel remek a memóriám, ha nem tudom hova tenni, nem ismerem. Meg szoktam kérdezni, honnan ismerjük egymást. Vagy nem válaszol vagy társkeresőzik. Tiltom.
2017. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-2 mondatot maximum, attol fugg mit ir, van akinek semmit nem irok, de aki normalisan ir, annak se sokat. Egyreszt mert baratom van, masreszt meg egy facebook profil nem fog bennem sok mindent megmozgatni, nincs motivacio ami miatt akarnek irogatni egy idegennel.
2017. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Megkérdem,hogy honnan ismer. Pont a napokban volt ilyen. Rámírtak ,még egy képet se volt képes kirakni magáról ,így nem foglalkoztam vele a továbbiakban. Amúgy is egy 24 éves kis hülye gyerek volt...
2017. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vissza se jelölöm, az üzit meg ha meg is találom, nem válaszolok.

De én idősebb vagyok... (30+)

2017. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha értelmesen ír egy üzenetet, megmondja ki ő, honnan ismer, mit akar, akkor arra kap egy választ. Ha értelmes, elcsevegek vele, de férjes asszonyként nem tudom, mire számítana tőlem :D

Ha csak ilyen "teccesz, ismerkedni akarok" típusú üzenetet ír, akkor annak hangulattól függően vagy válaszolok egy "kösz, nem"-et, vagy csak szavak nélkül tiltom-törlöm-akármi.

2017. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Sose írok vissza. El se olvasom az üzenetet.
2017. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!