Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bi és leszbikus hölgyek, a ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és leszbikus hölgyek, a ti érdeklődési köreitek, mennyire vannak átfedésben a férfiakéval?

Figyelt kérdés

Konkretizálva: Ti is buktok azokra a női típusokra, mint sok - sok pasi?

Pl.: MILF, tinilány, olyan bögyös - faros "latinos" csaj, Vagy akár olyan fantáziák szereplői, mint: tanárnő, ápolónő,...


Nem a szexuális, hanem a párkeresési oldala érdekel! Tehát nem egyéjszakásra gondolok, hanem járni...kavarni...vagy fene tudja, hogy mondják ezt manapság.


Köszönöm a válaszokat!



nov. 9. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nekem a Tomboy és a kislányos személyiség és külső jön be. Attól függ ha leszbikus kapcsolatban lennék mennyire lennék domináns vagy alárendelt, attól függene milyen típus jön be nekem .

29N

nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

NEM


En a normalis aranyos kedves szexis (nekem szexis) csajokra bukok. Ez mind belso mert h volt mar 150kgos csajom is de 50kg is. Magas es alacsony idos fiatal. Szoval nalam a szemelyiseg donti el a vonzalmat.


Pasiknal is ez a helyzet. Az extrem testtol eltekintve volt mar mindenfele, de mindegyiknel a szemelyisege a varazsa volt a donto h vele akartam lenni.

nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Bárcsak leszbi lennék...mennyivel konnyebb lenne minden...
nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
3. Pont nem. Feltekenyebbek mint a ferfiak, agresszivek es testileg is kifejezik.
nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából egyik ilyen nagy divatkategória sem az ideálom, nem is nagyon van konkrét ideálom. Minden ott dől el, hogy megvan e a vonzalom, a kémia (bi vagyok, pasikkal is ez a helyzet).
nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!