Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen az a tinderprof...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen az a tinderprofil, ami felkelti az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például a képek nem annyira fontosak, kezdetnek azt nézem meg, hogy van e lehetőleg 3 értelmes, összefüggő, ékezetekkel írt mondat a bemutatkozónál. Aztán szerintem az is sokat elárul, ki mennyi hangulatjelet használ egy bemutatkozóban, azt vettem észre, hogy aki nagyon sokat, az néha gyerekesebb is. Nyilván lehetnek, de inkább szöveg legyen több. Meg ilyen apró dolgok utána, hogy milyen képe van kint, mennyit mutat magából az illető, mennyi a selfiek aránya stb. :)
2022. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Arc-szem-tekintet, legyen képes értelmes, normális bemutatkozó szöveget írni amiből kiderül lehet-e közös gondolat. A 99% automatikusan kerül szinte azonnal balra. Nem kell szőke herceg, de hát na. Nem mindenkivel.
2022. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődési kör, beszédtémák mindenképp jó jel.


Ha akar is beszélgetni, válaszol, kérdez, mesél magától.


Az, ha valakiről van fenn 26 kép az is jó, de ez még nem fogja nekem eldönteni, hogy összeillünk-e, vagy csak elmegyünk egymás mellett.


Legyenek céljai, motiválja valami. Szerintem fontos, hogy valaki már kiforrott személyiség, tudja mit szeret, aki nem hozzám akar idomulni.



De ja, képekből meg az őszinte fotók a legjobbak.

Ahol szívből nevet az illető, ahol valami olyasmit csinál, amit láthatóan élvez, pl hobbit.

Az ilyen beállított, pózolós fotók szépek, de az első randin úgyis kiderül ki az illető, hány kiló, milyen magas, szóval ezzel kár sumákolni.

2022. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A #3-as hozzászólásának a vége különösen megszívlelendő! Azaz, ne fesd le magad másnak mint amilyen a valóságban vagy, mert azonnal egy csalódás faktorral indítod az élő találkozót. Kicsit út fogja érezni a másik becsaptad - onnan már nem hozod vissza a storyt.

Abszolute önmagad legyél! A Tinder egyetlen célja a személyes talit összehozni, ott fog minden eldőlni! Olyan képet adj magadról ami a lehető legjobban leírja a valóságot.

2022. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor egyébként mi van, ha nem készülenk rólam képek, amikor a legőszintébb pillanataimban vagyok?..

Értem egyébként, amit írtok és azzal nem is lenne problémám, hogy szép, összeszedett, őszinte bemutatkozást írjak, de szerintem akkor is fontosak a fotók. Szerintem jobban, mint ahogyan azt gondolnánk.

Nekem az a problémám, hogy nincsenek olyan ismerőseim, akik fotókat készítenének rólam random helyzetekben, amiken őszintén nyilvánulnék meg. Ugye ezt erőltetni sem lehet. Vagy készül ilyen, vagy nem.. és ez nem azt jelenti, hogy ne lennének barátaim, csak éppen nem olyanok, akik szeretnek fotózni.. Ilyen helyzetben muszáj vagyok selfit készíteni magamról.

2022. jún. 30. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 őszinte pillanat = amilyen te vagy a hétköznapokban, olyan emberről készített kép akivel találkozni fognak. Semmi pózerkedés, páváskodás nem kell (sőt visszataszító a nők szemében). A lényeg hogy a kép azt "hozza át" amilyen az ember akivel randizni fognak.

Felteszek neked egy egyszerű kérdést, mi a rosszabb? Ha balra húz valaki, vagy ha jobbra, várakozással telve készülsz, elmész a randira és ott 5 perc kellemetlen feszengés után (látván a másik tekintetében nagyon nem jössz be neki) közli bocs, de fejezzük is itt be, mert nem erre számítottam.

2022. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem én ezt a problémát egy kicsit bonyolultabban látom. De tökre értem, amit írsz. Viszont amikor az ember fotózza magát valahogy felvesz egy más fajta arcot. Mást mint, amikor valaki csak úgy "tetten éri" egy fotó erejéig. Nem kell ehhez pózerkedni, arcoskodni vagy direkt valótlant mutatni magunkról. Velem megtörtént már ilyen. Készítettem magamról olyan öltözékben, kinézetben képet ismerkedéshez, amin tök ugyan olyan voltam, mint amilyen szoktam lenni. Mégis amikor találkozásra került a sor, az illető csalódott volt. A kamerának egy másfajta tekintetemet mutattam meg, mint amit az embereknek általában szoktam és nem direkt csináltam.. Ehhez hasonlóan volt, hogy a valósághoz képest pedig egy rosszabb, előnytelenebb arcomat sikerült a kamera elé társnom, miközben a valóságban derűsebb, barátságosabb az arckifejezésem. Lehet az én arcom csak ilyen freak..

Igazából az is érdekel más már tapasztalt e hasonlót.

2022. jún. 30. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem képeknél pl. ilyen szempontjaim vannak, hogy ne legyen nagyon beállított, pózolós, "influenszeres" a kép, az nekem egy nagy turn off. Emellett fontos, hogy legyen minimum egy olyan kép, amin látszik az arca, nem takarja ki a telefon, nincs rajta maszk, stb., meg egy egészalakos kép, és lehetőleg ne legyenek nagyon rossz minőségűek. Bioban meg jó, ha van valami olyan, ami alapján el tud indulni a beszélgetés, pl. hobbi, háziállat vagy ilyesmi.
2022. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!