Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők beszélgetés közben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők beszélgetés közben miért nézik a férfi férfiasságát? Akarnak valamit vagy miért?

Figyelt kérdés
nov. 10. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Shrek? A pizzáslány megint megmolesztált a nézésével?
nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem nézik. Max a ruházatot.
nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem néztem a férfiak frkát...
nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltűnően nézte, már nekem volt ciki. Nem a nadrágot nézte hanem közepén a ferfiassagomat. Nem néztem be, biztosan azt nézte. Akart valamit csak nem jelezte?
nov. 11. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak meredt maga elé és te pont ott voltál az útban. Amúgy meg szerinted mégis mit lehetne nézni egy férfi ágyékán átlagos ruházatban? Egyszerűen semmi nem látszik max ha balettáncos vagy és éppen edzésről jöttél, na ott talán érdemes nézni mert látszik valami abban a szerkóban. De egy macinadrág vagy farmer kb semmit nem mutat, te totális képzelgében vagy ezzel kapcsolatosan.
nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Xira válasza:
Szexről van szó és a lányok ilyenkor csak azt látják, mintha csak az ott lebegne és te ott sem lennél.
nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!