Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 3 hete beszélgetek és találkozunk is. Már az elejétől fogva ritkán ír, van hogy 1-2 napig nem is beszélünk. Rákérdeztem, hogy nem szeretne velem beszélni vagy miért van ez. És állítása szerint csak nem szeret írni de nem akarja, hogy ne beszéljünk. Viszont nem akarok magamból hülyét sem csinálni.

2023. okt. 15. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nincs oda érted annyira... Sajnos.
2023. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem tud mit írni nincs téma.
2023. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Hát nekem van egy fiú haverom, akivel szoktunk írni is meg telefonon beszélni. Általában én írok rá, ő meg inkább többször felhív. Elmondása szerint csak nem szeret írni, meg lusta fogalmazni, szóban beszélni kényelmesebb. Miután ezt megbeszéltük, már nem zavar, hogy írásban mindig én keresem, mert tudom, hogy ez nem az ő műfaja.

Hát talán csak nálatok is ennyi.

2023. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fiú barátom, akit én keresek gyakrabban. Írásban legtöbbször, de hívásban is szoktam. Tehát nem lehet kifogás, hogy nem szeret írni. Mert vannak opciók íráson kívül is. A legviccesebb, hogy az orrom alá dörgöli, hogy nem érdekel engem szerinte. Amikor közöltem vele, hogy az esetek 90%-ában én keresem, akkor elgondolkodott és megígérte, hogy fog keresni. Na, azóta is ezt várom. 😂

Összességében szerintem nincs kifogás, ha valakit érdekelsz, keres. Ilyen egyszerű. Egyébként szerintem nyíltan meg lehetne azt is mondani, ha zavar a másik, nem akarsz vele kapcsolatot tartani. De ez az óvodás ghosting, ígérgetés nagyon gáz szerintem.

2023. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!