Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet online társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet online társkeresésben a személyes találkozásra terelni a szót nőként?

Figyelt kérdés

Kb. a legtöbb srác hetekig nem unja meg és üzenetekben kommunikálunk..

Én a harmadik nap után megunom és szeretném ha legalább felvetné a személyes találkozás lehetőségét, de nem akarok sem tolakodó, sem nyomulós lenni, sem az aki erőlteti a személyes találkozást.


Mit írjak, ami lényegretörő (= nem szeretek chatelni, inkább találkozzunk) de nem tolakodó?



nov. 11. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy randiappon minden, csak nem tolakodó randit kérni. Nőként sem.


Nyilván nem ezzel kezd az ember, de én pl simán rákérdeztem, hogy nincs-e kedve találkozni? Szerintem sokszor a srácok is stresszelnek, hogy nehogy elijesszék a beszélgetőpartnerüket.


Én még azt csináltam néha, hogy ha feljött ez izgalmas téma, akkor megkérdeztem, hogy nem volna-e kedve ezt a beszélgetést élőben folytatni valamikor? Három-négy napnál, maximum egy hétnél tovább én sem húzom ezeket a chatelgetéseket, mert rém haszontalanok tudnak lenni.

nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem. Én is utálok chatelni.
nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd azt amit szeretnél, aztán majd látod hogyan tovább.

Nem érdemes túlbonyolítani minden egyes dolgot az nem egészséges.

Ha nem akar találkozni veled akkor nincs mese, örökké nem tudsz várni ami teljesen érthető, nyugodtan írj nekem aztán találkozzunk mi,persze ha nem szeretnél találkozni velem az sem baj.

nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint tartok attól, hogy a másik túl korainak fogja tartani a személyes találkozást, mert pl. fél kiadni magát, vagy akármi. Ha úgy van, nyugodtan rákérdezhetsz a férfinál, hogy lenne-e kedve találkozni, ebben semmi tolakodó sincs. Ráadásul megvan az az előnye a te kezdeményezésednek, hogy egyértelművé teszed a férfi számára, hogy nem rémiszt el téged a randizás. De ha nagyon nem akarsz kezdeményezni, akkor utalhatsz is arra, hogy szívesen találkoznál vele, pl. egy jó poénja esetén megírhatod neki, hogy "kár, hogy ezt most nem személyesen mondtad el, mert láthattál volna jót vigyorogni", vagy valami ilyesmi.
nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg hogy szeretnél találkozni, ezek a napok jók, neki melyik lenne megfelelő.
nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tinderen keresed?
nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én addig addig célozgattam amíg el nem hívtak, de egyszer nekem kellett kimondanom, mert b.aszott elhívni már rengeteg ideje. Épp azt panaszolta el, hogy a szülei folyton kiabálnak egymással és csak emiatt szokott vállalni esti diákmunkát, hogy ne legyen otthon. Akkor mondtam neki, hogy "ha gondolod lefoglalom az egyik estédet, már ha nem gáz, hogy egy lány ilyet mond". Azt mondta kicsit sem gáz :) Mondhatod ilyen viccesen is, hogy tetszik-e neki hogyha egy lány kezdeményez mert akkor elhívnád egy randira :D
nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!