Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elhagynátok a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elhagynátok a barátnőtöket, ha hízna 15 kilót?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 23:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
23/F szánalmas hogy te csak a párod alakjába vagy szerelmes, nem őmagába... ha mondjuk lenne egy balesete és tolókocsiba kényszerülne, nem tudna többet tornázni és elhízna, te lennél az első aki csomagolna és otthagyná a francba... büszke lehetsz magadra
2010. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes módon a "férfiak és az óvszer" dologhoz nem szóltál hozzá. Nah vajon miért?

Amúgy látszik, hogy szart sem értesz a dolgokhoz.

Képzeld el, 160 cm vagyok és 45 kg, mert ilyen az alkatom. Hiába eszek, nem hízok.

Még sem fogom rá minden testesebb lányra, hogy biztos azért ilyen, mert zabál és ba*ik sportolni. És tudod miért? Mert nem vagyok olyan korlátolt szerencsétlen, mint te.

2010. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Akkor hozzászólók,nem várnám el a fog.gátlót egyáltalán,inkább vennék ilyen pénisz feltétet,ami jobb mint az óvszer.Vagy elvileg már lesz pasi fogamzásgátló is,ha az bejön tuti nem engedném a csajomnak hogy szedje,inkább mérgezném én magam.

Ha szerencsétlennek vélsz az a te bajod,majd hátha egyszer megérted a dolgokat.


23F

2010. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

ma 18:55


:D:D::D


Fogd rá az óvszerre és a férfiakra hogy sok nő igénytelenül elhízott:D Érvelhetsz és keresheted a kifogásokat itt bárhogy, de aki akar az adottság,genetika és minden lóf*vsz ellenére is de letud fogyni ha akar.

2010. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

23F. Ez volt az első értelmes megnyilvánulásod. Kezdek elbizonytalanodni, hogy talán mégsem vagy akkora paraszt:)


Utolsó: Nem fogtam rá. Csak azt mondani, hogy " a fogamzásgátló tabletta csak kifogás", ugyanolyan, mint ha én azt mondom, hogy az "óvszer olyan, mint zokniban lábat mosni csak kifogás.

Remélem érzed a párhuzamot, de ha nem, akkor tényleg elég korlátolt vagy.


Amúgy meg egyszer menj el egy endokrinológiára. Nem egy olyan nővel beszéltem ár, aki végigcsinálta az összes létező diétát, minden nap sportolt, egészségesen táplálkozott, nem evett zsíros kajákat, cukrot, csokit stb, még sem tudod lefogyni semennyit.

2010. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ismét 23/F!

Hidd el, nekem nincs semmi bajom, többet leteszek az asztalra a mint a bombázód, és én is ápoltam az Édesanyámat (aki rákos beteg volt), amit én átéltem a mindennapi gondok mellett még, azt senkinek sem kívánom! A pasim is tökéletes (csurog a csajok nyála utána). Nem is magam nevében beszélek, hiszen ezer éve leraktam a gyógyszert, mert nem találom helyesnek a szedését. Te csak dumálsz a levegőbe, bizonyítottan sokan híznak a fogamzásgátlótól, nem tudom, mirefel gondolod, hogy ez hazugság, és hogyan merészeled azokat a nőket szapulni!?

Mellesleg 37éves vagyok, de 20asnak nézek ki, tehát irigykedik a fene a kis barinődre..

2010. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!