Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az izmos fiúk? (Nem a szét kokszolt fiúkra gondolok)

Figyelt kérdés
nov. 12. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de az eddigi lány ismerőseimtől vagy exeimtől tudom, hogy a sportos, fit, "természetesen" izmos test a legtöbbeknek még bejön. Nagyon sok lány úgy van vele, hogy akinek 40-es karja van, az már fújj, túl izmos, túl kigyúrt, nem szimpatikus, pedig azért ez testépítés szempontjából nem számít nagy teljesítménynek. Egyébként meglepően sok lánynak sokkal jobban bejön az apatest vagy a mackós alkat, mint az izmos forma.

Amit még az eddigi tapasztalataimból egyértelműen leszűrtem, hogy a legtöbb lánynak az izom csak egy dolog, az maximum csak az első benyomásnál számít, de aztán elég hamar elkezdi őket érdekelni a személyiséged, a munkád, a karriered, a vagyoni háttered, az egzisztenciális háttered, a szellemi képességeid. A legtöbb lánynak bejön, hogy izmos vagyok, nem pedig vézna/kövér, de azért az autómmal, a házammal vagy a havi 700 ezres bevételem mindig jobban érdekelte őket (félreértés ne essen, a legtöbb csaj nem egy aranyásó, csak úgy mondtam).

nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Csak a szálkás. A lufi izmok undorítanak.
nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze.
nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Vekony szalkas,lapos izmok ok.


Aputest a gaz kategoria szsmomra.

nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen - a barátom ennek ellenére mégsem az, de nem zavar.
nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!