Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány 19 éves fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 19 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Üdv. 5 éve vagyok a barátommal. Ő 25, én 24. Régi kalandokról beszélgettünk, és az is közöttük volt, hogy neki 19 évesen tetszett egy 16 éves lány. Ki is írt emiatt egy gyk kérdést, hogy mások szerint ez gáz vagy sem. Végül nem lett belőle semmi, nem közelítette meg a lányt. Viszont én most ezen nem igazán tudom magam túltenni. Én 16 évesen elég komoly voltam és emiatt gunyoltak is, anyukám is azt mondta, hogyha randizni fogok, akkor 1-2 évvel idősebb fiú lenne mellém való már. De a hideg kiráz attól, hogy ha arra gondolok, hogy 16 évesen engem akar egy 19 éves fiú. Nem olyan dolgok miatt, hogy kiskorú, azt ember találta ki. Nem is pedofília miatt, hiszen az 11 év alatti gyermekekre vonatkozik, vagy akinek nem fejlődött ki a teste. Szimplán a gondolat. Most egy érett srác, dolgozik, karbantartja a lakásunkat, felelősségteljes. Ám ez nem igazán megy ki a fejemből. Mit gondoltok?
nov. 14. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
16 és 19 az kb semmi. Nagyjából ugyanazon az érettségi szinten vannak
nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Főleg a páromat nézve. Nagyon éretlen és gyerekes volt, amikor megismertem. Mellettem töltött egy évet és teljes változáson ment át, nem szereti, hogy a saját érdememnek mondom, de mellém kerülve lakást épített, keményebben dolgozik, rengeteg pénzt tesz félre, megtanulta kezelni a problémákat. Értem, hogy gyerekes volt, de nem undorító ez, hogy ő még gykn is utána nézett ennek az egésznek?
nov. 14. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már! 16 éves voltam, amikor megismerkedtem az akkor 19 éves exemmel és 12 évig éltünk együtt. Az a három év semmi, főleg úgy, hogy a mai lányok 16 évesen már teljesen mások, mint 30 évvel ezelőtt.
nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem érezted azt, hogy pont azért tetszettél meg neki, mert "fiatal hús" voltál? Nyilván idővel beléd szeretett, ez nem kétség. De nem hinném, hogy a párom komoly kapcsolatot akart tőle... Nem akarom egyből a legrosszabbat feltételezni, hogy neki kifejezetten azért tetszett mert fiatal, vagy hogy most is össze feküdne egy 16 evessel
nov. 14. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem jó gondolatmenet, ilyen erővel ha valakinek mondjuk 15 éves korában bejött egy 14 éves lány, akkor 25 évesen is összefeküdne vele? Szerintem a semmiből csinálsz ügyet.
nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Amikor kértem, hogy mutassa már meg a kiírt kérdést, akkor év alapján nézte az előzményekben. Forgott a gyomrom, hogy vagy negyed óráig böngészte mások kérdéseit. Csomó kérdés van fent, ilyen "mi van ha egy 15 éves lány lefekszik egy 19 éves fiúval", ezekre is rá kattintott. Övé volt az, hogy 19 éves fiúként hogyan közelítsek meg egy ismeretlen 16 éves lányt.

A volt legjobb férfi barátom 21 évesen járt egy 16 éves lánnyal, emlékszem, hogy közöltem vele, hogy beteg, és akkor megtudom, hogy a párom hasonlóan gondolkodott.

nov. 14. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Miért lenne beteg?


21 és 16 már valóban kérdésesebb, de még ott is lehet a fiú egyetemre jár, és akkor még mindig hasonló szinten állhatnak

nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Akkor szerintetek ne nézzek rá valami perverz kutyakent, akinek kifejezetten azért tetszett 19 évesen egy 16 éves, mert az fiatal? Amúgy közelebb volt már akkor a huszhoz, ahogy emlékszem.
nov. 14. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor szerintetek ne nézzek rá valami perverz kutyakent"


Ez most komoly? Ne..

nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19 éves fiú kb gyerekesebb kinézetre és mentálisan is mint egy 16 éves lány. Teljes mértékben normálisnak tartom. Egy 16 éves lány kb. már nőies kinézetű lehet, sztem még 21 éves is megnézi, max nem jön össze vele
nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!