Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 eves lany vagyok. Megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves lany vagyok. Megismerkedtem egy fiuval, o 19 eves. De az a baj hogy messze vagyunk egymastol. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

mar lassan 4 honapja beszelgetunk, es most tervezzuk azt hogy talalkozunk.

De az a baj, hogy nagyon messze vagyunk egymastol 29O-en km. lakunk egymastol, vonattal 4-5 ora hossza

megszerettuk egymast, es egyutt akarunk lenni.

De felek hogy ha nem fogunk tudni talalkozni, csak 2-3honaponkent akkor megcsalna, vagy keressne talalna maganak vmi lanyt.

szerintetek probaljam meg vele?



2017. márc. 30. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsanat elore is a helyesirasi hibakert!!
2017. márc. 30. 23:07
 2/8 anonim válasza:
Ha veszitek a fáradtságot, hogy minden hétvégén egyszer az egyik, egyszer a másik utazzon át az ország másik felébe, akkor megoldható. Vannak ilyen barátaim. Aztán az élet elrendezi, most pl. hiába volt köztük 100 valahány kilométer, beköltözött egyetem miatt Pestre a lány, és máris könnyebb.
2017. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk minden hetvegen. :((
2017. márc. 30. 23:15
 4/8 anonim válasza:
Miért nem?
2017. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mert a szuleim nem engedik meg ugy, hogy minden hetvegen talalkozzunk.

nekem meg itt vannak a vizsgaim, eretsegi stb.. keszulnom kell... :((

2017. márc. 30. 23:23
 6/8 anonim válasza:
Érettségi után ott lesz életed legjobb nyara, a szüleid pedig meg fogják érteni, ha tényleg jól alakul a dolog. Egyszer-kétszer találkozzatok most, abból majd kiderül. Mindenképp próbáld meg.
2017. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

250 az semmi, hétvégente együtt vagytok és csá.


Köztünk 1000km volt, és havi egy találkát tehettünk meg, mégis kibirtuk és már együtt élünk.


Tudod nincs lehetetleb, cssak tehetetlen.

2017. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Igazán érdekes ez a kérdés, mert én is pont ugyanebben a szituban vagyok (én vagyok a fiú - 18, ő is 18). Még azt sem tartom lehetetlennek, hogy tényleg te vagy az kedves beszélgetőtársam :D, mert köztünk is olyan 300-350km a távolság xd, mondjuk a 4 hónap az nem hiszem, hogy stimmel, a 19 az meg pláne, de hátha elírtad :D.

Tudod nekem két nézetem van ezzel kapcsolatban:

1. A szerelem nagyon erős, és lényegtelen ki mint mond, megcsináljátok, mert erre vágytok.

2. Nézd, 18 éves vagy, és sokak szerint "A fiatal éveid a legszebbek." ezért -> ne ilyen életképtelen műkapcsolatokkal szúrd el az értékes idődet, mert lehet, hogy most taliztok aztán elsőre már csókkal köszöntök, de gondolj bele... hónaponként 2-3x találkoztok hétvégén ha a legjobb variációt kajátok ki! Mi van, ha valakinek dolga van, vagy ha összevesztek, kell neked akár több mint egy hónap szenvedés amiért nem lehetsz vele?


Nézd, a döntést nektek kell meghozni, és szinte biztos, hogy azonnal egymásba habarodtok Az igazi kérdés inkább az lesz, hogy meddig fogtok kitartani. (Szerintem)


A mi kapcsolatunk az kicsit bonyibb :/, és mi inkább úgy próbáljuk ezt tekinteni mint futó kapcsolat.... mondjuk kétlem, hogy a tervezett lezárása a kapcsolatunk szerelmi részének az sikeres lesz... :/.

Mi 2 hét múlva találkozunk xDDD (tudom hülyeség, de beugrott, hogy mekkora poén lenne már ha ti is meg mi is ugyanott ugyanakkorra tennénk a találkát, és akkor lenne egy ilyen "A távoliak találkozója", csinálhatnánk valamit együtt egy kicsit :D).

2017. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!