Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mit tenne ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mit tenne ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Hosszú és bonyolult a sztori, köszönöm annak előre is, aki elolvassa és válaszol.


Van egy fiú, akivel több mint egy éve random elkezdtünk beszélgetni egy közösségi oldalon. Ne ítéljetek el, tudjátok milyen fiatalnak lenni, perverz témázgatásnak indult a dolog, de aztán egyre többet kezdtünk beszélgetni és közben egyre inkább szimpatikusak lettünk egymásnak és attól kezdve rengeteget beszélgettünk, kb egész nap. Képek alapján is szimpinek találjuk egymást, ahogy megláttam ő pont az én esetem. Néha azonban voltak kisebb nézeteltérések, de megbeszéltük mindig és nem hagytuk annyiba. Nem találkoztunk, nem akartunk belekezdeni semmibe mert tudtuk hogy ebből nem lehetne semmi komoly, mivel messze vagyunk. Fontos mindkettőnknek a személyes kontakt, és kapcsolat ilyen távból nem lenne fenntartható, egyikünk sem szeretne távkapcsolatot.


A kisebb viták néha odáig fajultak, hogy abbahagytuk a beszélgetést, pl ő letiltott snapen, vagy én töröltem őt. Ilyenkor mindig nagyon rosszul éreztem magam, sírtam is hogy már nem fogunk beszélni és hiányoznak majd a beszélgetéseink.


De valahogy egy adott idő után mindig újra elkezdtünk beszélni vagy ő vagy én kerestem, és olyan jól fogadtuk egymást, minden rendben volt és végtelenül örültem hogy újra beszélünk.


Közöltem vele amúgy, hogy hamarosan én is ott leszek majd ahol ő él, mert oda megyek egyetemre és ott szeretnék lakni is (ez tőle függetlenül így van, ez a célom). És mondtam hogy addig igazából hagyjuk a beszélgetést mert így nincs értelme, nem akarom azt, hogy egy virtuális világban legyünk. Amint aktuális keresni fogom ha ott leszek már. De ő ragaszkodott hozzá, hogy beszéljünk. Ő is imád velem beszélgetni amúgy, és én is vele. Komolyabbra is fordította ezt velem (már amennyire lehet ilyen helyzetben), telefonáltunk sokat, átmentünk más személyesebb platformra is stb.


Időközben sajnos én még messzebb kerültem, mert kijöttem dolgozni külföldre egyetem előtt kb egy évre. Ezt neki is mondtam, rossz ez a helyzet mindkettőnknek mert húzódik a dolog, de ki lehet bírni, eltelik az.


Mindig olyan jókat beszélgetünk, rengeteg mélyebb témát is érintünk, sokat viccelődünk is meg bármiről tudunk beszélni, nagyon közel érzem őt magamhoz. Tudni kell róla hogy egy nagyon perverz fiú amúgy, de én is ilyen vagyok, csak nőben. Természetesen olyan témák is szoktak lenni, de amolyan ízlésesen.


Legutóbb 2 hónapja beszélgettünk, mert valahogy akkor nem írtam vissza és szimplán nem kerestük egymást az utána való napokban. És most ilyen 2 napja írt, perverz témával kapcsolatban. Nekem ez nem tetszett hogy most csak ezért keresett, jogosan. Pár szót beszéltünk aztán hirtelen letiltott, ez snapchaten volt. Korábban már volt ilyen ugye, de utólag elmondta csak azért volt mert nem tetszett neki a nagyképű válaszom. De most semmi ilyen nem volt, csak normálisan válaszoltam egy kérdésére, ezzel fogalmam sincs mi lehetett a gond. Nagyon nem vagyok ilyen rámenős pitizős típus, de messengeren ráírtam szépen hogy mi a baja, de nem válaszol meg se nyitja. El sem tudom mondani mennyire rosszul esik nekem ez az egész… Eddig soha nem volt még ilyen, hogy ne válaszoljon és meg se nézze az üzenetem. Snapchaten letiltott, messengeren meg nem, de nem ír vissza és nem értem hogy mi az oka ennek, mi baja lehet velem. 2 hónap alatt míg nem beszéltünk ennyire megváltozhatott volna benne valami, mikor eddig több idő után is mindig mindent ugyanott tudtunk folytatni? Nem értem az egészet.


Tudom hogy nem találkoztunk még ezért nem is ismerjük egymást úgy igazán hogy élőben milyen a másik, de engem nagyon megfogott már így is. Ilyen nem is volt még velem. És úgy érzem a visszajelzésein, a szavain hogy ő is így van ezzel. Nem olyan mint a többi tipikus gyerekes perverz fiú. Ezért nem hagyom őt, mert tudom hogy értékes. Volt tapasztalatom olyanban is, ezért tudom hogy ő más. Ő ugyanakkor normális intelligens, érett felfogású (néha meg is lepődtem mennyire), vannak értékei, céljai, tényleg úgy látom hogy nagyon hasonlítunk. És egyszerűen tudom amúgy hogy ő is odavan értem, sokat bókol nem is akárhogy (külsőm és a személyiségem egyaránt), olyan témákat és kérdéseket hoz fel amiből látszik hogy komolyan gondolja a jövőben, meg tényleg érzem rajta hogy borzasztóan kedvel már most is.


Ezért is nem tudom most hova tenni ezt, hogy így elzárkózott. És attól félek hogy sosem fogunk már beszélni. Valahogy, valahol felveszem majd vele a kapcsolatot amint ugye aktuális lesz, mert mindenképpen találkozni szeretnék vele és áthelyezni végre az ismertségünket a valóságba. Csak nem tudom ezt hogy kivitelezzem majd, ha már most sem válaszol, valószínű ugyanúgy nem válaszolna akkor se, ha majd újra írnék. Szerintem majd ha ott lesz az idő, egy másik snapen fogom keresni és felhozom a találkozást végre, ha valóban annyira akarta ezt akkor örülni fog és találkozunk majd. Most ez az ötlet lehet nagyon beteg, de valójában ebben nem lenne semmi ez is egy megoldás lehet ha addig tényleg nem fogunk beszélni. Ő is csinált már olyat, hogy másik snap fiókból vette fel velem a kapcsolatot. És mindig mikor újra elkezdtünk beszélni, még erősebb volt minden mint azelőtt. Ez az egyetlen reményem, el kell érnem majd akkor, hogy találkozhassunk.


Szerintem egyébként azért vannak ezek a “viharok” és szünetek a beszélgetésünkben mert még nem találkoztunk, és nincs mit igazán komolyan venni, így könnyű eldobni ahogy van. De ha majd találkozni fogunk, minden másabb lesz ennél az állapotnál, akkor már a személyes testközeli tapasztalatok lesznek, arra már lehet támaszkodni és elég komolyan venni az egymáshoz való viszonyunkat, mert az már az életben történik, ott már életbe lép a tényleges kapcsolat. És könnyebb is mindent kezelni mint csupán online felületen. Értitek remélem mire gondolok.


Most képbe jöhetne az, hogy nincs méltóságom hogy ennyire rajta vagyok, és hogy gondolnom kéne arra hogyha annyira akarna akkor nem hagyná ezt annyiba, de sajnos ez összetettebb ennél. Ő már nagyon régóta akart találkozni, mindig felhozta hogy legalább találkozzunk tudjuk meg egymásról hogy milyenek vagyunk és személyesen is ilyen jó lenne-e minden meg stb. De én nem akartam addig tényleg semmibe belekezdeni míg nem vagyok ott. Hisz rosszabb lenne hogyha kiderülne, hogy ez élőben még jobb is mint amire számítottunk, és úgy kellene elválni hogy nem tudunk utána találkozni, hogy én el is megyek külföldre. Tehát eddig ő volt rajta mindig.



Nem akarok naiv lenni és kicsinyes, tudom hogy ez könnyen komolytalan álomvilágnak tűnhet, de ez más mint amikről hallani lehet. Én valahogy ezt a fiút valóban nagyon közel érzem magamhoz. Rengeteget beszélgettünk már, számos komoly és komolytalan témák is voltak, hatalmas késztetést érzek rá, hogy megismerhessem személyesen is amint lehetőség lesz rá. Sajnálom hogy még nem találkoztam vele, ezért is tűnhet ez gyerekes hülyeségnek, de ez komolyabb annál. Nem hittem volna, hogy valaki ilyet kiválthat.


Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? Kérlek szépen mellőzzétek a negatív hozzászólásokat, amennyiben értelmes, pozitív és együttérző tanácsot tudnátok írni, tegyétek meg.



nov. 15. 00:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam a címet, *Ki mit tenne
nov. 15. 00:43
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Hosszú és szövevényes story, csak tippelni tudok. Nem lehet hogy az egyetemi közös élet hiányán rágott be némileg? Hogy te még kimentél külföldre 1 évig, holott nem ez volt megbeszélve? Mert ha jól olvastam, ezután állt be nála ez a fajta változás is, lásd a tiltás ügyben ami történt.

Egyébként ne aggód túl, ha valóban olyan mint te és értékesnek tart ugyanannyira, akkor nem fog eltünni csak úgy, vissza fog még jönni. Ha meg mégsem, akkor jobb is :) Legalább egy illúzióval kevesebb.

nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

El kell, hogy keserítselek, de ez a történet egyáltalán nem más, mint amiről "hallani lehet". Tipikus éretlen netes szenvelgés, semmi különleges nincs benne. A srácra olyat írni, hogy érett gondolkodású, olyan, mintha egy sorozatgyilkosra írnád, hogy amúgy jámbor természetű.

De ezt nem bántásnak írom, nem is negatívum, mert azt jelenti, hogy fogsz találkozni olyan fiúval (férfival), aki valóban hordozza ugyanezeket a (vélt?) pozitívumokat, és mellette stabilan ott lesz, nem fogtok állandóan tiltásig fajulóan összeveszni, nem kell az agyadat eldobva töprengeni, hogy vajon mi rosszat mondtál éppen. De ehhez a te érésed is szükséges. Szóval kezdheted akár azzal, hogy ezt a srácot elengeded, és akkor sem írsz neki, ha esetleg előkerülne. Sejtem, hogy nem fogod, hiába mondom. De azt én itt most borítékolom neked, hogy ebből normális, stabil párkapcsolat soha az életben nem lesz. Az pedig alapból egy nonszensz gondolat, hogy valaki olyanhoz igazítsd a külföldi terveidet, akivel még csak nem is találkoztál.

nov. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Bocs, félúton eluntam az olvasást.

Szerintem ez az időpocsékolás remek példája. Úgy szenvelegsz, hogy egyáltalán nem is ismered. Írni mindenki azt ír, amit akar. Lehet, hogy miközben téged fűzött, megvolt neki a fél város. Lehet, hogy nem is hasonlít a fotóira. Mondjuk, ha volt videocset, akkor legalább azt tudod, hogy néz ki.

Sokkal inkább egy általad elképzelt emberbe vagy szerelmes, mint a valós személybe. Aztán lehet, hogy az első találkozás, vagy pár randi, esetleg az első szex után totális a kiábrándulás.

Hagyd ezt a fiút. Legyen ez egy szép emlék, de tanulj belőle, hogy a személyes találkozás esélye nélkül felesleges elkezdeni.

Ráadásul nem a távolságon múlik. Nekem is volt távkapcsolatom 1200 km-rel, ami működött, mert rendszeresen tudtunk találkozni. Meg 400 km-re élővel is írogattunk pár hónapig, de azt pont azért zártam le, mert sose tudtunk volna találkozni.

nov. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehet az is, hogy talált valaki mást, akivel jobb vagy élőben ott van neki.Vagy beleunt a várakozásba. Egy idő után már nem tud semmi olyat nyújtani a másik élő kontaktus nélkül, amire érdemes időt pazarolni.
nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is volt ilyen senior férfival, ugyhogy nem csak a fiatalok csinálják ezt, eltünés tiltás, majd mintha semmi nem történt volna megjelenik x idő múlva, a nagyon szenzitiv tipusoknál jellemző ez, hogy érzékenyek valamire és eltünnek, mert rosszul értelmezik, stb stb..

itt most neked kell átmenned ezen a szünet időszakon, nálam is igy van, mikor már pontot tennék érzelmileg az ügyre megjelenik és felkavar mindent, hello itt vagyok...

szerintem azok tudnak sokáig együtt maradni akiknek már megvan az érzelmi alapjuk, és a távolság sem lesz akadály, de itt nem látok ilyesmit..

nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
...És micsoda érzékük van, hogy a legrosszabb pillanatban bukkanjanak újra elő. Mikor már épp majdnem lezárja az ember, de még pont vissza lehet rántani.
nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
39%

Szia! Ahogy most ezt elolvastam feljöttek az emlékeim.

Az én barátommal is hasonlóképpen történtek a dolgaink, nálunk is volt egy ilyen ingadozás mielőtt még nem találkoztunk személyesen. Szóval tudom min mehetsz át jelenleg.

Ha valamiben nem értettünk egyet vagy éppen valami kis jelentéktelen dologból volt valami vita megszakadt a beszélgetésünk. Sok ilyen ignorálás, engedélykérésbe rakás, törlés vagy tiltás, más fiókból keresés, feloldás volt :D Ami engem is megviselt rendesen, mert érzékeny vagyok.

De amikor már oda jutottunk hogy találkozunk szorosabb lett minden. Teljes áttörés. Nem kiábrándulás volt hanem egy kellemes csalódás. Bennünk volt az hogy már mióta tartott a beszélgetésünk már mióta vártuk hogy lássuk egymást, meg szembesültünk azzal milyen jól kijövünk személyesen szemtől szemben, ennek hatására egy nagyon erős kötődés indult el egymás felé. Azelőtt néha mikor épp nem beszéltünk féltem tőle hogy abbamarad minden végleg, de nem így alakult. Már lassan 6 éve vagyunk együtt, vannak viták időnként mint mindenhol, valamilyen szintek kellenek is de szerencsére egy jól működő stabil párkapcsolat sült ki belőle.

Azért meséltem most ezt el kicsit, hogy egy kis lelket öntsek beléd mert én is keresztül mentem ilyesmin amiben most te vagy. Én azért nem borítékolnám rögtön azt hogy ennek márpedig annyi.

Ugyan nem ismerek minden részletet ebben a történetben, egyikőtöket sem ismerlek így csak találgatni lehet miért szakadt meg most ez éppen.

Vagy az van, hogy időközben hirtelen talált egy lányt aki ott van a közelében esetleg össze is jöttek. Lehet nem mondtál te semmi rosszat csak hirtelen azért tiltott, mert a csaj aki tegyük fel a barátnője pont észrevette volna hogy neked írogat és inkább gyorsan letiltott. Mondjuk ez a legrosszabb opció :D Mert ez esetben nyilván hagynod kéne a srácot ha ilyen gerinctelen nem is kár érte.

Vagy ugyanúgy nincs senkije csak valami mégis rosszul jött le neki a válaszodból. Neked rosszul jött le az hogy csak “olyan” témával keresett meg, ebből kifolyólag ő meg lehet úgy vette le hogy már nem is olyan a hozzáállásod ilyen téren mint eddig, lehet ezért a sértődésed miatt zárkózottnak talált már. De akkor sem tiszta miért nem válaszol neked, miért nem képes elmondani mi a probléma.

Lehet tényleg csak megunta a várakozást és már nem látja értelmét beszélgetni így addig legalábbis.

De tényleg nem lehet tudni mi lehet ebben ezt csak egyedül ő tudhatja. De ha nem is hajlandó megosztani az okát akkor sok mindent nem tudsz kezdeni most ezzel.

Tudom könnyű mondani de ne érezd rosszul magad, nem érdemes. Ha ott leszel majd még tehetsz egy kísérletet a találkozásra hátha aztán lehet belőle valami tényleg. Én amúgy nem más fiókból keresném, hanem ugyanúgy ott messengeren. Egy üzenetet még rádobhatsz hogy ott vagy, van-e kedve találkozni veled. Érted, úgyis látni fogja akkor is ha nem megy bele megnyitni de az értesítésben látni fogja, rengetegen szokták így hogy nem nyitják meg az üzenetet de attól tudják a tartalmát mert elolvasták az értesítésekben. Ha találkozni akar majd úgyis visszaír. Ha meg nem, hát akkor hagyd a p.ába és ne foglalkozz többet vele. Tudod hogy te megtettél mindent nem rajtad múlt.

Az is lehet hogy addig még fog nála kattanni megint valami és felkeres majd, beszélni fogtok. Az általad leírtak alapján benne is megmozgathattál valamit ha ennyi ideig tudtátok az egész beszélgetést húzni, fenntartani. Sokaknak 1 nap után abbamarad úgy, hogy közel vannak.

A lényeg az, hogy ne agyald túl, fogtok még ti beszélni és találkozni ha úgy kell lennie. Ha nem, akkor lépj túl engedd el őt. Remélem tudtam segíteni ezzel :)

nov. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Tilod, tilt, felodjátok egymást, letöröl... atyaisten, ez dedó-szint.
nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 hónapig nem válaszolsz, és csodálkozol, hogy valami megváltozott a részéről?
nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!