Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a kialakult helyzetről? Ki mit tenne az én helyemben fordított esetben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden és érthetően leírni. Hétfőn csúnyán összevesztem az anyukámmal,állítja hogy én hazudok neki mert hallott valami pletykát és félrevezették mert egy szó sem igaz abból,viszont a mostani páromat is belekeverte (4 hónapja vagyunk együtt) hogy nem lehetek vele,nem mehetek hozzá,sőt még telefonon se beszélhetünk. Most mi ez 22 éves felnőtt nő vagyok önálló keresettel igaz még itthon lakok. Elmondtam a barátomnak is hogy mi a helyzet,erre ő azt tanácsolta hogy próbáljam meg nem annyira a lelkemre venni és ha nem érzem jól magam odamehetek hozzá! Csak az a baj hogy abban az az albérlet az anyukájáé,és nagyon kellemetlen lenne bepofátlankodni hogy én mostantól itt fogok élni! Igaz ő kint van Németországban,de akkor is az övé. Keresnék ott munkát és mindennap a párommal lehetnék imádnám mert most távkapcsolatban élünk.

Ti mit tennétek? Ki mikor költözött el otthonról,vagy mi lenne az ideális? Én már nagyon el szeretnék menni itthonról kicsit a lábamra állni megpróbálni.


2016. febr. 17. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy remek lehetőség,óriási esély,hogy van kint hol laknod.

Elhelyezkedsz odakint,és pár hónap alatt ki tudtok akár venni a barátoddal egy saját albérletet.

Ott a minimálbér az nem annyit ér,mint itthon.

Kérdés melyik város lenne ez,albérlet szempontjából?

milyen végzettséged van,nyelvekkel hogyan állsz?

2016. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod persze. Hisz míg nem vagy lekötve gyerekkel, saját házzal vagy hitellel, addig kellene ezeket a dolgokat is megtapasztalni. Csak ugye ott van az a helyzet, hogy ezzel a szülőket kicsit felpumpálod, ez után ki tudja milyen lesz köztetek a viszony, lehet huzamosabb időre is összezörrentek, ha ez neked belefér akkor rendben. De ha elköltözöl tőlük, egy idő után sok próbálkozással biztos ki lehet őket békíteni.

A másik dolog ami szerintem nagyon fontos, hogy ne függj a barátodtól! Igen, most oda költözöl, ebben ugye nincs semmi rossz. De én azt mondom, hogy legen tartalék pénzed, amiről még ő sem tud. Mondjuk 250 ezer forint. Kuporgasd csak szépen össze és ne is nyúlj hozzá. Mert lehet nagyon boldogak vagytok most, de akármi közbe jöhet és lehet hogy valami oknál fogna onnan is költözni kell és már lehetséges hogy haza se tudsz majd menni. Szóval arra mindenképp jól jönne ez a megtakarított pénz hogy kivehess egy albérletet, vagy társulj valakivel majd ha létszükség van.

Szóval azért legyen mindig egy B terved, mert manapság bármikor közbe jöhet akármi.

2016. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ha azért költöztök össze mert hirtelen összezörrentél a szüleiddel ès nincs hova menned. Először rendezd otthon a dolgokat, és utána beszéljetek az összeköltözésről.
2016. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne égess fel minden hidat magad mögött.

Rendezd a dolgokat otthon, aztán elmehetsz, de gondolj bele, ha valami balul sül el a barátoddal, kell egy hely ahová vissza tudsz menni.

2016. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!