Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok vagyok ha vele szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok vagyok ha vele szeretnék élni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Ő a szüleivel él, én a tesómmal és a családjával albiban. 7 napból 3-4et vagyok náluk, és amikor itthon vagyok nagyon hiányzik. Előjött már a téma fél éve, de akkor mondta hogy nem férnének el kettőnk cuccai a szobájában (ami tényleg igaz, nagyon pici), és szerintem a haverokkal való gépezés/játszás sem lenne ugyanaz ha én ott laknék vele a szobában. Agyaltam hogy elmondom neki hogy ilyenkor mikor nem vagyok nála nagyon hiányzik, és mellette érzem magam otthon, de nem akarok sok lenni.

22/L 27/F


2023. nov. 15. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ketten élni egy szobában valóban nem lenne egyszerű.


Viszont:


1. Nagyon rossz jel, hogy nem tudod megmondani neki hogy hogy érzel (hiányzik, mellette érzed otthon magad stb)

2. Miért nem költöztök össze külön, vagy akár plusz lakótársakkal?


5 éve vagytok együtt, nem is vagytok gyerekek már. Én is 22/L vagyok és a 23/F párommal élek együtt lassan fél éve (1.5-2 éve vagyunk együtt). Tanulunk, dolgozunk megoldható. Mindkettőnknek jófej szülei/családja van, nem ezért költöztünk el.


Szerintem egyébként a heti 3-4 nap nem rossz, de 5 éves kapcsolatban ha végig ennyi van, akkor már lehet. Ami rossz, hogy az összeköltözés felvetésére ő csak annyit reagált, hogy kicsi a szobája? Biztos, hogy komolyan tervez veled?

2023. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy a barátnője, csak a házhoz járó kurwája, akinek egy centet se ad. 5 éve vagytok együtt! Már rég együtt kéne laknotok mindenkitől külön csak kettesben.
2023. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Miaf...?! Igaza van az előzőnek! Barátnőm 2 hónap után hozzám költözött! Ti meg mit aszakodtok egymással még???? Már vagy 4,5 éve ki kellett volna rúgnod páros lábbal!
2023. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Már rég külön kellett volna költöznötök. És nem a szülei nyakára.
2023. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

A tesód családja is biztos örül, hogy ott laksz a nyakukon.

De egy olyan férfi sem túl jó választás, aki a szüleivel él.

Nekem pl. ez az esti gépezés dolog sem tetszene nagyon.

Mennyire önálló otthon? Rendet rak maga után? Szorgalmas? Vagy mindent az anyja csinál? Szerinted, ha összeköltöztök, akkor kiveszi majd a részét a teendőkből?

Ti még egyedül sem nagyon élhettetek... Megállnátok a saját lábatokon?

2023. nov. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Öt éve vagytok együtt, eszébe sincs összeköltözni. 27 éves de legfőbb szórakózása gépezni a haverokkal.

Egyáltalán nem érzed, hogy ez nem a te utad? Lapát, és keress egy normális férfit, aki agyilag is felnőtt.

2023. nov. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha 27 évesen, neki 4 év kapcsoaltot után továbbra is csak annyira vna igénye, hogy anyuéknál a gyerekszobájában dögöljön, és gépezzen a haverokkal, ahelyett, hogy már régen önállósodott volna és veled élne, akkor szerintem vond a következtetést, amit itt már valaki elég durván, de kristálytisztán megfogalmazott a szerepedről az életében. Ha neked ennyi nem elég, akkor keress egy férfit, mert ezzel nem fog semerre jutni.
2023. nov. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez a srác nem akar veled összeköltözni és nagyon ócska kifogásokkal magyarázza mindezt. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, ma már nevetek azon, mikor arra hivatkozott, hogy bonyolult lenne átszállítani az akváriumát az én lakásomba. Én is öt évet pazaroltam egy ilyenre, pedig már minimum fél év után ki kellett volna ábrándulnom belőle.
2023. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Ti dolgoztok valahol egyáltalán?
2023. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Na jó ha a szobában való gépezést választja a barátnője helyett akkor legyen szíves megdugni inkább a számítógépét és legyen örökre egyedül.
2023. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!