Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék/vágyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék/vágyok egy olyan barátnőre; aki e legjobb barátom, a lelki társam, aki majd a feleségem lesz, szeretőm lesz és számomra nagyon szép. Nagyon nagy kívánság az élettől?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az bizony!
2013. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, de nem lehetetlen.
2013. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pedig most úgy érzem, hogy lehetetlen. :(
2013. jan. 30. 18:18
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem. Csak nagyon ritka az ilyen, aki képes a másik embert maga fölé emelni, és önzetlenül, minden érdek nélkül szeretni.


Kirakatbabát, műnőt, aki önmagát imádja és pincsi kutya módjára vonaglik, hogy pénzt kapjon tőled milliót találsz-az nem ügy.

2013. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De sajnos én műnőt nem szeretnék. :(
2013. jan. 30. 18:20
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Én is így vagyok,csak én férfira vágyom és nő vagyok! Én azért nem találok,mert minden férfi szinte önbizalomhiányos és alacsony,munkanélküli :D
2013. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát, ennek a lánynak is úgy kell éreznie, hogy te a legjobb barátja és egyben lelkitársa is vagy, aki majd a férje lesz és számára nagyon vonzó. Nem tudom, hogy mi nagy kívánság az élettől. Ha mondjuk egy sportkocsit szeretnél akkor sokkal könnyebb dolgot lenne, mert azt le lehet szépen gyártani, személyre lehet szabni, és annak nem szeretnie téged, mert csak egy tárgy, a tulajdonod. Az embereknél viszont nem ez a helyzet. Hiába találsz valakit aki neked megfelel, ez még csak a te oldalad. Viszonoznia kell az érzéseidet, különben nem lesz belőle semmi. Szerintem van olyan nő aki kielégíti az igényeidet. Már csak az a kérdés, hogy te is ki tudod-e az övéit.
2013. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*és annak nem kell szeretnie téged
2013. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Természetesen a felsoroltakat én is nyújtanám, vagy még többet. Úgy élek, hogy "megérdemeljek" egy ilyen lányt -hogy kölcsönös legyen.

Szerintem is nagyobb kívánság a fent leírtak, mint egy sport kocsi, mert a sportkocsit 5 éven belül eltudom érni, egy sport kocsinak nem kell megfelelnem, csak egyirányú a történet.

2013. jan. 30. 18:29
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Örök vesztes vagy te Lúzer!!!!!!
2013. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!