Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egy csaj rajta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy csaj rajta a Tinderen ha van párja akivel az instagrammon csókolózik amire mutat a tinder linkje?

Figyelt kérdés
nov. 16. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Mert csak az Instájára akar követőek.

Húzd balra.


Eleve, egyből húzd balra, ha a profilon azt látod, hogy

-Kirakta az Insta elérhetőségét, vagy bármilyen másik profilt. Az ilyennek a Tinder cska reklámfelület.

-Nincs fent kép, vagy ha van, azon egyértelműen nem ő van.

-A bemutatkozószöveg nincs kitöltve

-A bemutatkozószövegben feltétellista van, hogy kik felelnek meg neki, nem pedig bemutatkozás.


Ezeken az eseteken nem kell gondolkodni, meg sem kell nézni jobban, tolod balra és kész. Ezek a hulladék profilok, nem ismerkedni vannak ott.

nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1: Hát nem sokan maradnak akkor, ha tényleg minden ilyet jobbra húzol...
nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2, mármint balra.


És akkor mi van, ha nem sokan maradnak? Megyek bármire azzal, hogy jobbra húzok egy marketingfelületet, vagy egy "csak poénból vagyok itt" profilt? Nem.

Meg különben is, akarom én, hogy sok legyen? Nem. Én egy nőt keresek, nem akarok mindnek tetszeni.


De komolyan, mi értelme lenne az ilyeneket jobbra húzni?

nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a követőket gyűjti.
nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!