Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyi idő után fogynak el a topmodell/insta lánykák?

Figyelt kérdés

Már több ezer profilt néztem végig és alig akad köztük normális, átlagos, elérhető, visszafogott nő. Mindegyik amolyan önjelölt topmodell, instagram hercegnő. Olyan képekkel vannak fent, hogy bármelyik divatmagazin címlapján megállnák a helyüket. Ehhez képest ronda nőt szinte nem is láttam és átlagosból is csak elenyésző mennyiséget.

Hány hétig kell még swipe-olgatnom Budapest környékén, hogy végre előkerüljenek a normális nők?



2023. ápr. 4. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Évekig is eltarthat. Nem tapasztalatból mondom...
2023. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes módon nekem azért jönnek az átlagosak, mert csak ők tetszikelnek. Amúgy valami algoritmusi dolog lehet.

De tényleg sok a cicababa, én pl. folyamatosan balra húzom őket, mert tudom, hogy úgysem jövök be nekik és nem lesz match.


Noha muszáj kamunak lennie ennek az egésznek, mert...


ha nem kamu, akkor


1. ezek a nők végtelenül válogatók, az olyan tökéletest keresik, ami sose lesz

2. nem is kapcsolatot keresnek, de minek vannak fent akkor


Amióta meg van az az opció, hogy be lehet jelölni, komoly kapcsolatot keresel... nevetséges. Ha azt keresnének, rég törölhették volna magukat, mert már lett volna pasi.

2023. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Én mindig jobbra húzom őket és ha nincs match akkor jövök a GyK-ra elégedetlenkedve óbégatni hogy miért nem kellek a modell külsejű nőknek. 🙂👍


170/100 söröcskeimádó pizzaevő, mindenkit félbehajtogató vezetőbeosztású kispocak

2023. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én kb. mindenkit folyamatosan balra húzok (mert csak ezek a mű nők, agyonfilterezett, magamutogató, Aperolt szürcsölő, vitorláson pózoló, felfújt szájú p.cshák). Olyannyira, hogy az algoritmus már első nap megelégelte és azt állította, hogy elfogytak a jelöltek. Rájöttem, hogy 20-ból egyet minimum jobbra kell húznom, hogy ne "fogyjanak el" a nők. Ugyanakkor ronda nőt csak olyant láttam, aki lájkolt. Átlagosat meg alig-alig.

Meg persze a jóságos doktorbácsi/Harry Potter ábrázatommal amúgy sem megyek sokra. 2 hét alatt 1 match, akire végül nem írtam rá, mert rájöttem, hogy külföldi.

2023. ápr. 4. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Debrecenben egy x@rás alatt végig lehet pörgetni az instacicákat, 1-2 óra alatt pedig már a tetkós-proli, zsírbálna, képnélküli zakkantak triója is elfogy és lehet pörgetni az egzotikus keleti falvak, Nyíregy és Nagyvárad lakosságát... De egy nap alatt azokból is totál kifogy.

Külön poén, hogy fél év távlatából is ismerős volt az arcok 80%-a.

Hidd el, ez sokkal kegyetlenebb, mint a pesti "bőség zavara".


35F

2023. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég válogatós vagyok de tinderen így is minimum minden 2. lányt jobbra húzok, miközben más appon kb minden 10.et. Én nem bírom elhinni hogy ez ne lenne kamu.

Más appon(badoo, bumble) fényévekkel más az arány, ott elvétve lehet egy két ilyen top lányt látni.

Az még benne lehet hogy mivel a tinder a legnépszerűbb app, ezért oda több instás jó csaj felmegy hirdetni magát. De ilyen irreális mennyiségű egyszerűen nem lehet.

Szerintem a tinder külföldi lányokat feldob magyar neveket generálva rájuk, legalábbis más megoldást nem látok erre.

2023. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha túl elitnek találod a Bp-i Tinder felhozatalt, ajánlom szíves figyelmedbe a Badoo közönségét 😂 fél nap és visszamenekülsz a vitorláson aperolt szürcsölő lányokhoz 😘🍷
2023. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát ja, a semminél talán a bőség zavara is jobb. De tök mindegy, ha úgysem tudok velük beszélgetni.


Amúgy a Badoot is próbáltam és ott valóban tele van átlag alatti prolikkal. De ott valamiért még lájkot sem igazán kapok.

Amúgy azt olvastam, hogy a tinder algoritmusa nagyon felfelé torzít, tehát ezeket a címlap fiúkat és lányokat tolja előre. De ennek mi értelme van? Ráadásul van, hogy olyant is feldob még egyszer, akit pár nappal korábban balra húztam.

2023. ápr. 5. 00:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a lényege az algoritmusnak, hogy valójában nem az a célja nekik sem, találj párt.

Nagyon sokszor hozza vissza azokat is, akiket előtte már balra húztál...

És az első 10-15-öt mikor megnyitod az alkalmazást, a legnépszerűbb nőket hozza fel neked is, mert akkor azt fogod hinni, hogy húú milyen jó csajok vannak, hátha neked is összejöhet egy. Pedig valójában nem...

2023. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Én 2 napig bírtam a társkeresőt kb😅 a férfi felhozatal is elég gyatra. Aki normális az messze van vagy nem komolyat keres.
2023. ápr. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!