Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, volt valaha olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, volt valaha olyan, hogy házasságban élve minden langyos víz és jött egy nő, akibe belebolondultál, de mégis a családot választottad? Inkább hallgatták az érzéseidről és elfojtottad.

Figyelt kérdés
Járt már így valaki?
nov. 16. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Házasságban nem, csak sima kapcsolatban lett volna lehetőségem váltani, mégis úgy voltam, hogy a párom ér nekem annyit, hogy kitartsak mellette, bele sem mentem az új helyzetbe. Gondolom nem kell mondanom, a páromnak nem voltak ilyen gondolatai, simán lepasszolt amikor jött "jobb" :D
nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, ilyenkor mi van bennetek? Vívódtok belül?
nov. 16. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vívódok, úgy vagyok vele, hogy van párom így nincs miről vívódni.
nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor te nem voltál olyan szituban, amire rákérdeztem. Egyébként helyes, példa értékű
nov. 16. 21:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kolléganőmbe zúgtam bele. Neki is, nekem is volt családom. Borzasztó időszak volt, hiszen az eszem megálljt parancsolt. Pár hónap szenvedés után túl voltam rajta. De ráébresztett arra hogy miért nem működött az akkori párkapcsolatom.
nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na ez ami érdekel engem. Hogyan tudtál távol maradni a nőtől és semleges maradni vele, amikor vágytál rá?
nov. 16. 21:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerü! Ne ideakizálj!!!! Ne képezz neki olyan tulajdonsagokat, amivel nem rendelkezik. Peldaul: Jol néz ki, (mert nem szivta le 2-3(?) gyerek) de mondjuk ne gondold, hogy mukodne vele a szurke hetkoznapok...lehet, h nem házias, stb.
nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nem kérdés, mert a párod egyszer érdekes, izgalmas, formás volt, akit aztán a közös életetek formált, emiatt változtak dolgok. A közös háztartás miatt nem jár annyit edzeni, kirándulni, gyereket nevel, aki miatt a ruhatára, alakja is más lett. Kevésbé bevállalós és spontán, mint korábban. Összességében unalmasabb lett, mint egyedülállóként, akinek semmi felelőssége nincs és csak magára kell fordítania az idejét, pénzét. Miattad ez már nem igaz, de te egy csillogóbbért rajongsz, elfelejtve, hogy a párod is lehetne olyan, csakhogy veled él és miattad is lett olyan, amilyen ma. Amennyiben te ugyanolyan fess, romantikus, türelmes, lehengerlő, maradtál, akkor érthető, hogy hasonlót keresel, de valljuk be, a kapcsolat és az idő mindkét félen meglátszik. Nézz tükörbe. Te ugyanúgy nézel ki, viselkedsz vele, mint régen az udvarlás idején? Szinte biztosan nem.
nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Érzések már vannak sajnos bennem úgy érzem
nov. 16. 22:01
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a nő viszonozná?
nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!