Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idő után minden kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után minden kapcsolatban elmúlik a szerelem, elveszti az izgalmát, megszokod a másikat és langyosvíz lesz. De honnan tudjam, hogy mikor kell szakítani és melyik kapcsolatért érdemes küzdeni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szakítani kell azzal, aki nem érdemli meg a szereteted, nem vesz komolyan, nem viszonozza a szereteted, nem figyel rád, nem tudsz egy jövőképet elképzelni vele, túlságosan eltérnek a céljaitok.

Szerintem nem érdemes “küzdeni” senkiért, legalábbis nem olyan formán, mintha erőltetnéd, hogy veled legyen, miközben ő nem kötődik hozzád. Izzadtságszagú küzdelmek helyett lehet arra törekedni, hogy szépséget és kisebb-nagyobb örömeket csempésszetek a kapcsolatba. Lehet törekedni arra, hogy megismerjétek egymást, ez a megismerés szerintem sokkal hosszadalmasabb folyamat, mintsem azt sokan képzelik, akár egy életen át is tarthat. Sosem ismerhetek ki eléggé egy embert. Legalábbis ez főként akkor van így, ha igazán figyeltek egymásra, érdeklődtök egymás élete iránt.

2018. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem lesz minden kapcsolat ilyen. Édes Istenem....

Ha mindegyik ilyen lenne akkor mindenki pár hónap után szétválna?


Butaság.

2018. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Langyosvíz abból a kapcsolatból lesz, ami kizárólag testi vonzalomból eredt.


Küzdeni akkor van értelme, ha olyan a társad, aki jóban rosszban mint a cövek melletted áll. Akit nem tántorit el az sem, ha sokszor ujra kell építeni az életeteket, mert mindent elvesztetek. Akire számíthatsz, és aki számítani tud rád is. Akivel együtt -egymással-egymásért tudtok funkcionálni.

2018. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

3+


Ha olyan a társad, hogy a legkissebb problémában is magadra hagy, old meg, neki ehhez semmi köze, nincs ideje, sűrgős dolga van vagy ha elveszíted a munkádat akkor 1-2 hónap után noszogat, hogy mi lesz már, mert nem tart el, aki ha beteg vagy inkább elkerül mint melletted áll, mert nehogy ő is elkapja, azért a partnerért nem kár.

2018. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egy idő után minden kapcsolatban elmúlik a szerelem, elveszti az izgalmát, megszokod a másikat és langyosvíz lesz."


Ez úgy hülyeség ahogy van. Nem minden kapcsolat lesz ilyen, csak az ahol nem szerették egymást soha igazán, max fellángolás volt, csak szexre alapult, és az ahol semmit nem tesznek a kapcsolatukért, belekényelmesednek, nem törődnek egymással, a tipikus "már megvan, megfogtad az illetőt és nem kell tenni érte semmit hogy megmaradjon". Ha így állsz hozzá, akkor lesz egy langyos fos a kapcsolatod.

Ha nem vagy boldog, nem szereted, nem érdemes küzdeni a kapcsolatért, ha csak erőltetitek, de egyáltalán nem illetek össze, annak nincs értelme.

Ha szeretitek egymást, de közbeszólnak az élet ügyes-bajos dolgai (kapcsolaton kívüli problémák), pl betegség, anyagi nehézség, egyebek, akkor érdemes és kell is ezeket a dolgokat kezelni, viselni, túllendülni rajtuk együtt, egymást támogatva.

2018. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs szerelem de szeretet van akkor még nem szakítanék, viszont ha nem érzem már a szeretetét akkor igen.
2018. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kapcsolat lesz langyos víz, attól hogy elmúlik a szerelem, még színessé lehet tenni a hétköznapokat különböző programokkal és apró figyelmességekkel.


Én akkor szakítottam az exemmel, amikor már jobban vártam, hogy elmenjen dolgozni, mint hogy hazajöjjön munkából.

2018. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a te kapcsolataidbab elmúlt a szerelem, de kikétem magamnak a MINDEN szót. 10 éve vagyunk házasok és jobban szeretem a férjem, mint amikor 18 évesen beleszerettem. És nem megszokás miatt, vagy mert jó embernek tartom, rengetegszer előjön az a pillangók a gyomorban és nem hiszem el, hogy ő az én férjem érzés is.


Ha ilyet találsz, azért kell küzdeni, ami langyos, lapos, uncsi lesz, azzal kár húzni az időt.

2018. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!