Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtatok túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtatok túllépni a bizonytalanságaitokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom, hogy kezdjek bele és ha az egész szövegnek a struktúrája össze-visszás lesz, akkor elöre elnézést. Azt sem tudom, hogy ez a legjobb kategória ennek a kérdésnek, de mivel párkapcsolattal is kapcsolatos valamilyen mértékig, így gondoltam, talán ide írhatom. (Továbbá azért is elnézést szeretnék kérni, hogy nem tudok írni hosszú ö-t és ü-t a billentyüzetem miatt.)


21 éves lány vagyok és még soha nem volt semmilyen kapcsolatom, amit annak tudok be, hogy nagyon rondának tartom magam. Nem nagyon megyek emberek közé sem. Tervezem, hogy több plasztikai beavatkozást végeztetek el majd magamon,de amire összeszedem a pénzt, az beletelik jó pár évbe. Szerintem addig, amíg nem lesznek meg a beavatkozások, tartózkodni fogok attól,hogy kapcsolatom legyen, mert nem vagyok magammal megelégedve. Addig is meg szeretném próbálni azt, hogy ideiglenesen elfogadom magam, hogy ne kattanjak be. Tudnátok ezen téren pár tippet esetleg adni, ha ti is voltatok hasonló helyzetben?


nov. 18. 13:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi 10. Én amúgy ápolt vagyok és sokan azt mondták, hogy tudok öltözködni is. Meg vannak hobbiaim.
nov. 18. 18:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!