Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtatok túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtatok túllépni a bizonytalanságaitokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom, hogy kezdjek bele és ha az egész szövegnek a struktúrája össze-visszás lesz, akkor elöre elnézést. Azt sem tudom, hogy ez a legjobb kategória ennek a kérdésnek, de mivel párkapcsolattal is kapcsolatos valamilyen mértékig, így gondoltam, talán ide írhatom. (Továbbá azért is elnézést szeretnék kérni, hogy nem tudok írni hosszú ö-t és ü-t a billentyüzetem miatt.)


21 éves lány vagyok és még soha nem volt semmilyen kapcsolatom, amit annak tudok be, hogy nagyon rondának tartom magam. Nem nagyon megyek emberek közé sem. Tervezem, hogy több plasztikai beavatkozást végeztetek el majd magamon,de amire összeszedem a pénzt, az beletelik jó pár évbe. Szerintem addig, amíg nem lesznek meg a beavatkozások, tartózkodni fogok attól,hogy kapcsolatom legyen, mert nem vagyok magammal megelégedve. Addig is meg szeretném próbálni azt, hogy ideiglenesen elfogadom magam, hogy ne kattanjak be. Tudnátok ezen téren pár tippet esetleg adni, ha ti is voltatok hasonló helyzetben?


nov. 18. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pszichológus. Vagy most, és akkor talán segít elfogadnod magad, és lehet normális kapcsolatod, vagy később fog kelleni, mert többet ártasz azzal, hogy éveket kihagysz és tapasztalat nélkül ott állsz több műtét után nulla kapcsolattal
nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Volt már pszichiáterem. Több is, de nem bizonyultak hasznosnak a számomra.
nov. 18. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En igy vagyok vele hogy akknek így nem kellek ahogy vagyok, az akkor se akarjon ha épp bombanő formában vagyok.


Meg milyen már ugy lenni valakivel egyutt hogy csak azert van velem mert pl szilikonmellem van amugy meg agyba főve csalna meg kidobna?

nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy mindenki elégedett magával, aki kapcsolatban van? Az elfogadás, együttműködés és a fejlődés a fontos.
nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

En amugy igy leptem ki hogy amikor megfeleltem egy srácnak.(ne hordjak szoknyat ne sminkeljek nem festhetem a körmöm se ne legyen festett a hajam nem hordhatok passzos gaatyákat felsőket se es plázacicabol(modellkedtem is) átvedlettem neki vmi fius sportos termeszetes lánynak akkor meg bele kezdett kötni egy szeplőbe vagy egy kisebb anyajegybe mert másba már nem tudott..)

Na én ezt akkor engedtem el hogy érdekeljen mások véleménye.


Azota egy szemüveges amolyan vidéki parasztos egyszerű dagadtal van. És dul a love♡

nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor nem vagy könnyű helyzetben. Ha velük nem ment magadtól sem fog, vagy megpróbálhatod tudatosítani magadban, hogy ha nem fogadod el talàn sosem lesz senkid. Vagy jön valaki szépnek lát és az segít elfogadnod magad. Mi az amit csúnyának gondolsz magadon annyira, hogy inkább bezárkózol?
nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


6-os: Inkább nem írnám ide, ha nem gond.

nov. 18. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem teljesen világos nekem, hogy vajon objektíve ronda vagy, vagy csak annak tartod magad. Ha az utóbbi, akkor azon a plasztikai sebész sem biztos, hogy segíteni fog. Lehet, hogy túl hosszú lesz a válaszom, (lehet, hogy felesleges is), azért mégis ideírom.

3 példát szeretnék hozni a saját ismeretségi körömből. Az első a gyerekkori barátnőm, aki valóban nem volt egy kimondott szépség, de tudott volna az lenni, ha akar. Valamiért nem akart, és beragadt a "senkinek sem kellek, mert nem vagyok szép" szerepbe. Egy kifejezetten okos és jófej csajról beszélünk, akinek még szuper alakja is volt, csak éppen ezt rajtam kívül senki nem nagyon vette észre, mert a befordultsága miatt görnyedten járt, és meg sem próbálta megmutatni, milyen csinos. Minimális erőfeszítéssel szuper nő lehetett volna, valamiért mégsem tudott ebben hinni (csak gyanítom, hogy sose hallott az anyukájától semmilyen pozitív megerősítést, nekem meg nem hitt.)

A másik hölgy anyukám ismerőse volt, aki szó szerint egy barbibaba külsejével rendelkezett, ám a férje elhitette vele, hogy nem elég jó. Ez a hölgy néhány év alatt konkrétan lárvára operáltatta magát. Kár volt.

A harmadik pedig egy jelenlegi barátnőm, aki kifejezetten gyönyörű, és még a személyisége is elbűvölő, ő mégsem látja magát szépnek.

Nem lehet, hogy veled is vmi hasonló probléma lehet?

nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy testképzavarom van. Nem tudom, 8. Köszi a válaszod
nov. 18. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyetértek a hármassal.

Ha nem lát túl a külsőmön, hogy milyen ember vagyok, mert olyan felszínes akkor ne kelljek plasztikázva se.

Sok múlik egyébként azon hogyan prezentálod magad, ha csúnyának tartod magad (nem is ismerkedsz, beszélgetsz ellenkező neműekkel főleg!), akkor más is annak fog nézni. Vagy ha nem is néz annak nem fog esélyt adni, mert a kisugárzásod taszító. Önbizalmat kellene növelni. Elmész fodrászhoz, kozmetikushoz, tanácsot kérsz divat szempontjából "szakértőt", sportolsz, tanulsz, új hobbikat próbálsz elsajátítani ami érdekel, meditálsz és teljesen másképp érzed magadat. Ha magabiztos(abb), pozitívabb vagy az látszik rajtad.

Hiába lenne plasztikai műtét neked nem lenne elég. Újabban kés alá feküdnél. És nagyon sok férfi irtózik a mű nőktől. Maximum szexre kellenek. 40 évesen a műtétek miatt az arcod elváltozna és tényleg kevés férfi venne figyelembe. Sokan jobban szeretik a természetes, kedves, okos és magabiztos nőket!

nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!