Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb sorsú nőt érdemelne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb sorsú nőt érdemelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

29 éves nő vagyok, két csodálatos gyerekkel a szerelmemtől. Ő azaz ember aki kis tini korom óta a kiszemeltem. 7 éve vagyunk együtt...

Úgy érzem hogy egy sokkal jobb sorsú és szebb nő illene hozzá.

Én annyira szerencsétlen vagyok , soha semmi nem jön össze, tegnap a 4. Forgalmi vizsgám is bukta volt. Itthon képtelen vagyok rendet tartani , a gyerekeket próbálom szépen nevelni de sokszor türelmetlen és feszült vagyok velük, általában az édesanyám miatt. Mivel ő is az én "gondom". Egyedül él , beteges. Stroke -ja volt pár hónapja , abból kifolyólag már nehezen tudja ellátni magát. Pl q gyógyszer adagolás, kiváltás rám marad. Takarítás is általában.. itthon nem érem utol magam , de oda is mennem kell. Jogosítvány nélkül elég nehézkes két 18 hónapos gyerekkel az odajutás.

Egyszerűen gyűlölöm az egész létemet. Azt aki vagyok. Csúnya is vagyok ráadásul még csoda hogy velem van egyáltalán. Próbál mindenben támogatni, de nagyon soknak érzem magam. Elkene engednem hogy boldog lehessen valaki mással , aki nem ilyen csődtömeg mint én?? Kerlek bántó hozzá szokásokat ne írjatok , igyis teljesen elvagyok keseredve.


nov. 22. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A próbál támogatni kevés. Nem próbálni kell, hanem támogatni. Ilyen körülmények között nem csoda, ha szétesel. Amennyi feladatod van, az három embernek is sok lenne.
nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
inkább egy egészséges önbecsülés kellene neked, hogy nem vagy ronda se sz@r. Ha ronda lennél nem csinált volna neked 2 gyereket.
nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
No offense de nekem úgy tűnik hogy épp a párod nem veszi ki a dolgát ezekben. nem is takarít. Te gondoskodsz a gyerekekről. Anyádról is. Hát nem semmi.
nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy valodi tars mellett pont nem kevesebbnek érzi magát az ember. Hanem felmegy az önbizalma mert ebben tamogatja a párja.
nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

.......... Én inkább a strokeos édesanyámat sajnálnám egy ilyen helyzetben, nem pedig a páromat, aki mellett még egy ilyen krízishelyzetben is rám szakad a gyereknevelés+háztartásvezetés.

Nyugi, tökéletes vagy neki, a szolgamentalitásod 5*,ennél több pedig nem is kell. Nem véletlenül van veled.

nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én negyedszerre mentem át a forgalmin automataval, jó fej vizsgabiztossal. Tudom, mekkora stressz ez az egész, de egyszer sikerülni fog. Nézd meg, hány nyomi tud vezetni...

És tényleg nagyon sok teher szakadt rád, hét év után alap, hogy a párod támogat. Inkább légy büszke magadra, hogy tartod a frontot!

Remélem, idővel könnyebb lesz neked.

nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
At kene terhelned a dolgoknegy reszet masra. A parod ne szoban tamogasson, hanem tettekkel. A forgalmi vizsga pedig nem jatek. Ha nem tudsz odafigyelni, akkor emberek fognak meghalni. Mindig fokuszaltan kell beulni az autoba, kizarva minden mast. Ha igy teszel, akkor menni fog.
nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Ennek ehhez nem sok köze van... Nekem 5. alkalommal sikerült a forgalmi vizsga és előtte semmitmondó indokokkal buktattak meg.


Kérdező, nem lehet, hogy több segítségre lenne szükséged otthon a háztartásban? Anyukádat pedig nem biztos, hogy nagyon okos ötlet neked egyedül gondoznod, főleg ha már nem képes rendesen az öneállátásra. Lehet, hogy bentlakásos intézmény lenne neki való, mert ha már a gyógyszer adagolás is gond, akkor van esélye arra is, hogy önmagára is veszélyes lehet, ha mégis összekever pár gyógyszert, vagy épp valami más baj történik.

nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!