Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek arról mikor a szülők vagy a barátok az újdonsült páratokra azt mondja, hogy jobbat érdemelnél nála?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert egy bunkó ember, hanem nincs egyetemi végzettsége, jogsija, kocsija, magas fokú karriere. Azt magyaráznák, hogy erre a férfira nem fogsz tudni felnézni, nem fogod nőnek érezni magad mellette.

Ilyen helyzetben mit mondanátok?


2023. jún. 27. 08:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mondta anyám, nem hallgattam rá, pedig igaza volt. Már cseszhetem.
2023. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé szégyellném magam, ha felnőttként mások véleménye határozna meg és nem tudnám eldönteni, mi a jó nekem...
2023. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Mivel tudom, hogy az én szüleim soha a budos életben nem akarnak nekem rosszat így inkább rájuk hallgatnek.

Férfi jöhet ezer is, de szülők nem. Itt nem arra kell gondolni, hogy ránéznek és tüstént nem tetszik, hanem eltelik valamennyi idő, megismerik, egyáltalán nem a kulsejére vonatkozik az, hogy jobbat érdemelnék szerintük.

Volt már olyan párom, akit elvittem a szülőkhöz többször és még köszöni se tudott nekik, beszélgetni nem tudott/akart velük és nem kellett még mondani se, hogy kislanyom szerintem nem illik hozzád én magam láttam, hogy nem lesz jövője a kapcsolatnak, hiszen alapdolgokra képtelen volt velük szemben, miközben engem meg körbeugrált, de nekem az kevés volt, mert inkább lehetett volna 50-50%,mint hogy én kapok 100% figyelmet a szüleim meg 0%-ot...

2023. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

A családom (már akinek érdekel a véleménye) és a barátaim nem mondanának ilyet.

Majd Én tudom kivel jövök össze.

2023. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%
Ott kuldenem el anyucit a busba es lehet par evig nem kellene beszelnunk. Kislanyokkal meglehet tenni , de felnott emberrel aki nem gyenge jellem az tesz az anyja hulyesegeire .
2023. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Úgyis fikázni fogja, teljesen mindegy ki az, lehetne az Egyesült Államok szenátora vagy valami izraeli iparmágnás is, a leendő anyósnak az sem elég jó, "mert a lánya többet érdemel". Még rosszabb, ha após is van, főleg ha valami ge.i üzletember vagy ügyvéd.
2023. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Azt hogy a szüleim, vagy a barátaim seggfejek, amiért kéretlenül osztják az észt.
2023. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy ha már több élettapasztalattal bíró emberek ezt szóvá teszik, úgy, hogy találkoztak is vele, akkor el kellene gondolkodni azon, hogy miért mondják ezt, és milyen valóságalapja van, amit esetleg a kiéhezett, végre valaki rámnézett/rózsaszín mámoros fejemmel nem látok.
2023. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8.


Ez onnantól borul, amikor a megkeseredett szülők lefikáznak bárkit, akit a gyerekük választ, mert "úgyis ráb.szol!"

2023. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüleimmel nem tartom a kapcsolatot, de korábban amíg még tartottam soha egy kukkot sem mondtam nekik a szerelmi életemről. Soha egyetlen páromról sem tudtak, nyilván okkal.

A barátaim nem felszínes gyökerek, nem ítélnének ilyesmi alapján és pláne nem beszélnének ilyen baromságokat. Ilyen hülyékkel nem állok szóba akik a "nem fogod nőnek érezni magad" maszlaggal jönnek. Én attól érzem magam nőnek, hogy nő vagyok és nem attól, hogy más hogyan viselkedik velem.

Viszont ha észrevesznek külső szemmel valós problémákat a viselkedésében, vagy intő jeleket, akkor meghallgatom őket, elgondolkozok rajta, megfigyelem én is azt amit mondanak, de végső soron úgyis én döntök.

2023. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!