Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fellángolást még újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fellángolást még újra lehet éleszteni, vagy ha kihúnyt nála, akkor elkéstem és kész?

Figyelt kérdés
Későn kapcsoltam. De rájöttem, mégis tetszik. Ha szólok, még lehet valami? Pár hetes történet mindössze...

nov. 23. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom egy próbát megér. Max kikosaraz, de te tettél érte, és nem azon fogsz gondolkodni, hogy mi lett volna , ha…

Ha neked ér annyit ez az egész, akkor állj elé, mondd el őszintén , többi meg már rajta múlik.

nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erdekes ez az utolag ra jovos dolog.. vagy inkabb bem jott be az A. kiszenelrt ezert a B. re mesz .
nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmi kiszemelt. Hiányzik ő, ennyi.
nov. 23. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak két kérdésem van, eddig volt helyette más? Mióta nem kerested?
nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Másfél hete nem találkoztunk, nem volt más, és nem netes ismertség, való élet sodort minket össze.
nov. 23. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Keresd fel. Veszteni valód nincs. Legalább nem lesz ott a kérdés, hogy mi lett volna ha…
nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keresd meg!
nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fellangolas mindenkeppen elmulik.. ha tetszel neki akkor lehet vmi..
nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Keresd meg S.O.S.-ben!
nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kata???
nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!