Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy kész eldöntöd hogy többet nem szeretnél vele beszélni, megszakitod vele a kapcsolatot, nem beszéltek hosszú hónapokig, és az érzéseid még is felerődönek?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal 2 hónapig. Nagyon tetszett, és kedveltem, de rengeteg olyan dologra derült fény vele kapcsolatban, amit én nem tudnék hosszú távon tolerálni. És minden szimpátiám, és már-már érzésem ellenére, szépen lassan véget vetettem a beszélgetésünknek... És minél jobban telt az idő, annál jobban kezdett hiányozni, és nem hogy halványodjanak az érzéseim, hanem még jobban fokozódtak... Ilyen létezik? És ha igen, miért van? Miért nem tudom kontroll alatt tartani az érzéseimet, ha eldöntöttem hogy kész, nincs tovább?

Vagy csak az elmém űz csufos tréfát velem?


2020. ápr. 6. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Én legalábbis, ha hozok egy döntést, akkor ahhoz tartom is magam.

F

2020. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én most próbálkozom megszakítani a kommunikációt. Megpróbálok erős lenni. Remélem sikerül :)
2020. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Attól, hogy tudod (vagy legalábbis úgy gondolod), hogy nem lenne jó vele, még érzéseid lehetnek.

Miket nem tudtál volna tolerálni benne?

2020. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozol, nálam is ez szokott lenni.
2020. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Na ne már... az unalom elő tud hozni az emberből ilyen dolgokat? Akkor miért nem tapasztaltam sosem ilyent?

Azé az unalomnál kicsit komplexebb dologra gondoltam :D

2020. ápr. 6. 20:34
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel pont most, de köztünk volt egy-két dolog. Én elberként szerettem őt meg. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani, ugyanakkor a legutolsó találkozónkon megmutatta az igazi lényét. Mégis nagyobb a szeretet bennem, mint a közöny, de nincs kommunikáció. Tiszteletben tartom a döntését.
2020. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Talán mert hiányzik neked valaki. Nem konkrétan ő, de most rá tudod kivetíteni.
2020. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként miből tartana felkeresned? Abból semmi nincs, és legalább lenyugodnál.


Na meg: [link]

2020. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen velem is ez van
2020. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt rövid ideig tartó ismertségről van szó, ahol tisztán látod, hogy nem illetek össze, így nekem kicsit fura, hogy erősödtek az érzéseid iránata.


Egyébként a viccet félretéve, a mostani bezártság hozhat ki ilyet belőled. Próbálj meg arra koncentrálni, hogy miért szakítottad meg vele a kapcsolatot.


33N

2020. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!