Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Befejeztem valakivel egy hosszú,de nagyon érzelmes ismerkedést. Már másnap visszament tinderre, próbàlt gúnyolódni, meg hogy ő így enyhíti a fájdalmat.

Mire jó ez? Tanulni fog a hibájából?

Tönkretett már az ismerkedés alatt, és tudom hogy nagyon fáj neki az elutasításom. Mivan ha szerencséje lesz és egy héten belül már talál valakit aki jobb?

MÉRGEZ a tudat hogy már simán mással van, én meg megadom a gyász időt, nekem is fáj az egész. Ő szerelmes volt belém, de nagyon sokat bántott, toxikus volt, magamért muszáj volt lépnem

Nagyon sokat randizott előttem, általában sikertelenül.



nov. 23. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A gyászfolyamat egyik lépése a harag.

és nem mindenki megy végig minden lépésen. Sok trauma nincs is elgyászolva rendesen és tüske marad.


Ha szerelmes volt beléd te meg elutasítottad, az simán válthat ki ilyen haragos reakciót. Úgy érzi megbántottad és ezt meg kell bosszulnia, ezért mutogatja, hogy ő már túl van rajtad, már mást keres, stb... Valójában niylván nem, hisz ha túl lenne rajtad, nem foglalkozna veled:D De ez a fajta haragos, bosszúvágyó hozzáállás passzol is a toxikus személyiséghez.


Attól ne félj, hogy lehet holnap már mással lesz. Ez van. Inkább azt a másikat féltsd ettől az embertől, merthogy jó élményeket nem fog kapni tőle, az is szinte biztos.

nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En is nagyon szerettem volna ha mukodik, de kiidegelt, mas volt az ertekrendunk, sok ponton rosszindulatu homofób volt, remeltem megvaltozik, probaltam valtoztatni, o se fogadott el engem ugy ahogy vagyok (igaz engem külsőségekben kritizált es nem emberileg) szoval nagyon szr es vegtelen szomoru időszakon vagyok tul, en is tinderezhetnek de en hagyok idot magamnak es nem vagyok cseverbol vederbe kerülésre
nov. 23. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tönkretett már az ismerkedés alatt, és tudom hogy nagyon fáj neki az elutasításom"

Az ismerkedés arra való, hogy kiderüljenek a hasonlóságok és az összeférhetetlen dolgok.

Kiderültek. Vége az ismerkedésnek. Hasznos volt.

Békében el kell búcsúzni egymástól.

nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bántson téged és magát is. Majd túllép rajtad.
nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel pont azt mutatja, hogy nincs tul rajtad.
nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha igy viselkedik akkor mindenképpen jobb hogy már a kukában van.

Úgy is viselkedik, mint aki oda való.

Szemét módon..

nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert megteheti.
nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"en hagyok idot magamnak" -

most.

Az ismerkedésnél fontos az idő, akkor kellett volna, most már mindegy.

nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!