Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nyomtatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nyomtatok már valaha barnát a barátotoknál?

Figyelt kérdés

nov. 23. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A nők nem szrnak.😅😅
nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

:DDDDD


Amúgy viccen kívül nekem is voltak komplexusaim ezzel kapcsolatban. A jelenlegi párom előtti leghosszabb kapcsolatom két év volt, és másfél év után mertem nála akkor kakilni, amikor még aludt reggel :D Egyszer egy hasmenést tartottam vissza két óráig! Megvártam amíg az apja hazavitt :D Többieknél nem mertem, de akkor sem, amikor nálam voltunk. Ez olyan, hogy sok a gátlás és hiába érezzük, hogy kell, egyszerűen nem jön. Egyikkel az volt, hogy elmentünk a plázába, mondom na most mehet... és nem ment, egy idő után meg arra gondoltam, hogy tuti tudja, hogy mit csinálok (csinálnék...) és inkább kimegyek, mert túl hosszú ideje vagyok bent. Egy másik exem még kérdezte is amikor plázában kakiltam hogy mégis mi tartott ennyi ideig és azt hazudtam hosszú volt a sor :D


A mostani párommal úgy volt, hogy amikor megbeszéltük, hogy hamarosan összeköltözünk, és én másnap reggel olyan könnyen szartam, hogy elmondani nem tudom :D Valahogy megnyugodtam. Összeköltözve meg persze hogy szoktunk ha a másik otthon van, szerintem lehetetlen lenne kivitelezni. De a mi kapcsolatunk van olyan jó hogy nem para ha a másik kakil :D

nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Else tudok kébzelni olyan kapcsolatot ahol nem tudok elmenni nyugodtan szrni. Tudod ki killódik.

1es voltam.

nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!