Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltátok valaha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltátok valaha a barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés
ha igen,hogy viselkedtetek azok után a párotokkal? mi lett belőle? megbántátok? és miért tettétek?
2013. jan. 15. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Inkább szakítok és másnap dugom a csajt.De pofám nincs megcsalni azt aki velem van

2013. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ilyen veszély fenyeget, akkor előbb szakíts a pároddal, akármilyen nehéz is, mert így cselekszel jól.
2013. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Csaltam, sokszor, sokat, sokkal.


Aztán rájöttem, hogy semmi értelme. Ha egy kapcsolatban más kell, akkor annak a kapcsolatnak nincs semmi értelme. Ne félj az átmeneti egyedülléttől akár, egyáltalán nem olyan vészes. Mindig a legjobb csaj kell :]

2013. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg még egyik barátomat sem.Engem viszont már csaltak meg.
2013. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bino ***** válasza:
Én sose csaltam meg az exemet, és lám ő viszonzásul megcsalt engem..:D
2013. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én sajnos igen.az exem 5évig csalt.utanna a buta huszonéves fejemmel szét akartam szivatni az összes pasit..erre én is megtettem egyszer.elmondtam,megbocsajtott és ma ö a gyermekem apja!sajna rossz emberen akartam bosszut allni.azota is hanyni tudnék magamtol
2013. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elözö vok!marmint nem azt csaltam meg aki engem (vele szakitottam) a következö kapcsolatomba gusztustalankodtam bele!na remélem értitek..
2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, volt rá példa. Utána szakítottam azzal a pasival. Nem mondtam meg neki, hogy megcsaltam, de szerintem tudta, hogy történt valami. Nem voltam szerelmes, és így alakult, nem vagyok rá büszke, hogy így zártam le egy kapcsolatot, de fiatalság bolondság (kb. 22 éves lehettem).
2013. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!