Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy más nőket átvert, a mostanival meg semmilyen probléma sincs?

Figyelt kérdés

Az exem már eleve régebben egy másik nő mellett írogatott nekem, írt egy ideig aztán eltűnt, majd újra feltűnt, mikor az akkori barátnőjével szakítottak. Mi az exemmel 5 hónapig voltunk együtt, de átvert, bántott, és kihasznált. Ő szakított velem.

De aztán a szakításunk után ő összeállt egy másik nővel, aki már 2 hónap járás után teherbe is esett. Bár nem tudom, lehet mellettem is ismerte már ezt a nőt. Össze is házasodtak rögtön, míg nekem egyszer azt mondta ami kapcsolatunk még nem komoly. Egyszer írt nekem üzenetet a házassága után kamu névről, de sose írtam neki vissza.

Egyszerűen rossz látni, hogy az aki engem kihasznált, annak jobb élete van, mint nekem, és boldogabb is. Látszólag azt a nőt nem veri át, hiszen már több ideje együtt vannak.


2023. nov. 23. 15:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Undorító vagy te. Tudod mit csinált velem? Nem. Nem csak annyit, hogy átvágott. De amúgy mit hagyjak rajta békén, sose keresem, nem is beszéltem vele.
2023. nov. 23. 16:21
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyod békén, mert rosszakat kívánsz neki. Kit érdekel hogy veled mit csinált? Téged egyedül, őt se érdekli. Sajnáljunk téged?

Oké.


Sajnálom hogy úgy jártál. Heverd ki, mert nem mész semmire a gyűlölettel és önsajnálattal.


Jobb?

2023. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!