Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy más nőket átvert, a mostanival meg semmilyen probléma sincs?

Figyelt kérdés

Az exem már eleve régebben egy másik nő mellett írogatott nekem, írt egy ideig aztán eltűnt, majd újra feltűnt, mikor az akkori barátnőjével szakítottak. Mi az exemmel 5 hónapig voltunk együtt, de átvert, bántott, és kihasznált. Ő szakított velem.

De aztán a szakításunk után ő összeállt egy másik nővel, aki már 2 hónap járás után teherbe is esett. Bár nem tudom, lehet mellettem is ismerte már ezt a nőt. Össze is házasodtak rögtön, míg nekem egyszer azt mondta ami kapcsolatunk még nem komoly. Egyszer írt nekem üzenetet a házassága után kamu névről, de sose írtam neki vissza.

Egyszerűen rossz látni, hogy az aki engem kihasznált, annak jobb élete van, mint nekem, és boldogabb is. Látszólag azt a nőt nem veri át, hiszen már több ideje együtt vannak.


2023. nov. 23. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
és ennek a titokzatos férfinak sok nő ad esélyt... a normálisoknak pedig nem
2023. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Latszolag. Ne felj, az ilyen nem valtozik.
2023. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy rácuppanva ha több ideje történt? Továbblépett, boldog. Te miért nem lépsz túl rajta?
2023. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod ilyen biztosan?
2023. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ez már korábban is?
2023. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mikor legutoljára találkoztunk ő került engem. Amúgy csak véletlenül jártam ott egyszer, ahol ő. Szerintem egy mocsok szemét, aki nem érdemelné meg hogy az élete sínen legyen
2023. nov. 23. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Én egy kicsit másképp látom.

Ez egy szélhámos, és te imádod az ilyeneket. Téged is átvert és tovább állt egy újabb nőhöz. De ott megtalálta a zsák a foltját. A nő ügyesen teherbe esett (2 hónap együtt járás után aligha lehetett felelősségteljes, közös döntés ez), majd utána erre való hivatkozással még egy esküvőt is kibulizott magának.

Csak a férfi ugyanaz maradt. Majd ha jönnek a kisbaba mellett a problémák, kétségem sincs, hogy ugyanúgy meg fogja csalni ezt a nőt is. Lehet, hogy akkor már nem lép le, csak folyamatosan csalni fogja gyereke anyját. Az is lehet, hogy a felesége ezt hallgatólagosan tudomásul veszi.


Inkább magadon dolgozz, hogy ne a szélhámosokhoz vonzódj!

2023. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem te döntöd el, hogy milyen élete legyen.


"Az exem már eleve régebben egy másik nő mellett írogatott nekem, írt egy ideig aztán eltűnt, majd újra feltűnt, mikor az akkori barátnőjével szakítottak. Mi az exemmel 5 hónapig voltunk együtt, de átvert, bántott, és kihasznált.

Ő szakított velem."


Tudtad, hogy kapcsolatban volt amikor írt? Úgy tűnik.

Azt hitted, hogy miattad majd megváltozik. De átvert, kihasznált és mégse szakítottál vele!!! Te HAGYTAD magadat kihasználni!!!

Miért voltál olyan hülye?

Azt tudod, hogy a gyűlölet neked árt? Magadat teszed tönkre! Ér annyit egy mocsok szemét? Gondolkodj el rajta és ha nem akkor keress fel szakembert! Rád fér...

2023. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én belátom hogy én is hülye voltam, és hibáztam, mert sose kellett volna írnom neki. Mi akkor jöttünk össze, mikor szakított a barátnőjével, tehát nem csalta velem.
2023. nov. 23. 16:15
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem írtam, hogy csalta veled még egy szóval se. Azt írtam, hogy hagytad magadat átvágni. Ő arról mióta tehet? Te tehetsz róla. Hagyd békén! Gyereke van!!! Miért kívánsz neki rosszat? Azt akarod, hogy apa nélkül nőjön fel, vagy boldogtalan legyen? Milyen ember vagy te? Undorító vagy.
2023. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!