Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 32 évesen titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 32 évesen titokban Garfield magazint olvasok? Félek hogy a párom gyerekesnek tartaná de én imádom.

Figyelt kérdés

nov. 24. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz. Én 45 vagyok, és nekem is vannak ilyen gyerekes dolgaim, nem szólok róla senkinek.
nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy titokban. :D

Mi nyíltan nézünk mai napig Hupitörpiket, meg hasonló rajzfilmeket. Magyar Népmesék, Mézga család... 50+- évesek vagyunk.

nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a gáz, hogy titokban olvasod.
nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy érdekel más véleménye. Ha a párod ezért gyerekesnek tart, akkor lehet hogy rossz embert választottál.

Elég unalmas, karótnyelt ember lehet.

nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
28 vagyok és Disney meséket nézek teljesen nyíltan :D Mondjuk nő vagyok lehet azért nem tartják gáznak. De szerintem nem gáz a Garfield sem :D
nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt akartam írni, mint #2. Egy normális párkapcsolatban ilyesmikben nem szabadna titkolózni. (Meg persze másban sem.) Egy kapcsolat alapeleme, hogy egymást elfogadjuk.
nov. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az - de én alapvetően nem tartom cikinek, ha valaki nem 100%-ban felnőtteknek szánt tartalmakat fogyaszt. Nálam ez max. gyermeki (ami nekem szimpatikus), és nem gyerekes. Utóbbi kategória az, amikor nem tud érett felnőtt ember módjára reagálni helyzetekre (pl. ha vmi nem tetszik neki, akkor duzzog, toporzékol, hisztizik).
nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Testvéremnél 45 évesen is sorakoznak a Garfield magazinok meg plüssök :D sosem titkolta senki elől, mellesleg felesége, gyerekei vannak.
jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!